אודות

פה זה האתר שלי, האתר של ד"ר יובל דרור, שמוכר בשם "הגלוב" או בשמו התאגידי "מאבד תמלילים". כן, זה תאגיד; נכון יותר "קונצרן". אין פלא שהפשע הפופולארי בגלוב הוא "רישום כוזב במסמכי תאגיד".

יהיה מי שיקרא לו "בלוג". אז שיקרא. אני משתמש בו בעיקר כדי לכתוב דברים שאני לא יכול או לא רוצה לכתוב במקומות אחרים.

הגלוב משמש במה לדעותיי ויחד עם זאת הוא מזמין גם כותבים מן החוץ לפרסם את דעותיהם ומעודד שיחה ערה ואינטליגנטית (או לכל הפחות מצחיקה) בין המשתתפים. בדרך כלל זה מצליח.

במהלך השנים התפתח בגלוב ז'רגון פנימי. אל תתנו לזה להפחיד אתכם. כולם היו פה מתישהו "חדשים", גם אני (!) ואין שום בעיה להיכנס לעניינים. דרך טובה לקלוט מה קורה כאן היא באמצעות הפוסט האקראי או סתם דפדוף בפוסטים ישנים.

שימשתי במשך ארבע שנים כדיקאן בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למנהל (2014-2018) ובראשית 2019 פרסמתי את הספר "קוד סמוי: כל מה שלא רוצים שתדעו ואתם חייבים לדעת על החיים בעידן הדיגיטלי", שלמרבה השמחה, הפך במהירות לרב-מכר.

כיום אני כותב ב"העין השביעית", מופיע מדי פעם בטלוויזיה, נותן הרצאות בארגונים, כנסים ואירועים וגם לקהל הרחב, מנחה את הפודקאסט "עושים טכנולוגיה" ובאופן כללי משתדל לעשות כמה שיותר דברים שמעניינים אותי. אחד מהם הוא לכתוב כאן.

קריאה מהנה.

4 מחשבות על “אודות

 1. יובל שלום
  היום אני מסיים להאזין לאחרון הפודקאסטים שלך בעושים טכנולוגיה. כיוון שהם לא ממוספרים, אך שמעתי אותך מציין לפני מספר פודקאסטים שמדובר במספר 132, מניח שהאזנתי לכ 150.
  לפני כן (כך התחלתי עם עושים טכנולוגיה) האזנתי לכל הפודקאסטים של עושים היסטוריה עם רן לוי.
  עד שהאזנתי לך, חשבתי שהוא המגיש הטוב ביותר, כעת הוא עבר למקום שני…
  צורת ההגשה שלך וסיפורי הפתיחה שלך (שטענת שזו שריטה…) הם אחד הדברים הכי מדהימים ומרתקים והדרך האלגנטית ומתוחכמת שאתה מקשר את הסיפור לנושא הפודקאסט, אז מקווה שאתה כבר יודע כמו רבים אחרים שזו ברכה וזכות גדולה לכולנו.
  כבר מזמן רציתי להודות לך אישית ומכל הלב על העושר ורוחב היריעה שזכיתי להם בזכותך בחודשים האחרונים ולהודות לך גם בהערכה רבה על עשרות השעות שהאזנתי לפודקאסטים שלך שדרכם נחשפתי לנושאים והתפתחויות שלא הייתי מודע להן, והכל באופן כל כך מהנה ומבריק.
  איזו זכות נפלה בחלקנו, להאזין לנושאים המרתקים האלו מפיך ופירות מחקריך יחד עם המרואיינים הנבחרים שהבאת.
  אני גמלאי איש היטק לשעבר שמארגן פעילויות שונות מידי פעם לחברים במנעד רחב של השכלה ונושאי עניין, ומקווה באחד הימים להזמינך להרצאה עבורנו בנושא שללא ספק ירתק את כולם.
  המשך יצירה פורה ומהנה

  דני ראי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *