אודות

פה זה האתר שלי, האתר של ד"ר יובל דרור, שמוכר בשם "הגלוב" או בשמו התאגידי "מאבד תמלילים". כן, זה תאגיד; נכון יותר "קונצרן". אין פלא שהפשע הפופולארי בגלוב הוא "רישום כוזב במסמכי תאגיד".

יהיה מי שיקרא לו "בלוג". אז שיקרא. אני משתמש בו בעיקר כדי לכתוב דברים שאני לא יכול או לא רוצה לכתוב במקומות אחרים.

במהלך השנים הצטרפו כותבים נוספים אך כיום רק אני כותב כאן. הגלוב משמש במה לדעותיי ויחד עם זאת הוא מזמין גם כותבים מן החוץ לפרסם את דעותיהם ומעודד שיחה ערה ואינטליגנטית (או לכל הפחות מצחיקה) בין המשתתפים. בדרך כלל זה מצליח.

במהלך השנים התפתח בגלוב ז'רגון פנימי. אל תתנו לזה להפחיד אתכם. כולם היו פה מתישהו "חדשים", גם אני (!) ואין שום בעיה להיכנס לעניינים. דרך טובה לקלוט מה קורה כאן היא באמצעות הפוסט האקראי או סתם דפדוף בפוסטים ישנים.

שימשתי במשך ארבע שנים כדיקאן בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למנהל (2014-2018) ובראשית 2019 פרסמתי את הספר "קוד סמוי: כל מה שלא רוצים שתדעו ואתם חייבים לדעת על החיים בעידן הדיגיטלי", שלמרבה השמחה, הפך במהירות לרב-מכר.

כיום אני כותב ב"העין השביעית", מופיע מדי פעם בטלוויזיה, נותן הרצאות בארגונים, כנסים ואירועים וגם לקהל הרחב, מנחה את הפודקאסט "עושים טכנולוגיה" ובאופן כללי משתדל לעשות כמה שיותר דברים שמעניינים אותי. אחד מהם הוא לכתוב כאן.

קריאה מהנה.

2 מחשבות על “אודות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תצוגה מקדימה: