10 מחשבות על “חזן: סיכום אירוע

 1. מפאת גילי הצעיר ונסיבות כלכליות מצערות, אני מתפקדת (בין השאר) כמלצרית. אתמול מלצרתי בפאואר דינר שבו נכחו שני שרים, שניהם חברי הליכוד, ומבחר פעילי ליכוד, ישראלים ואמריקאיים.
  צר לי לבשר, אבל הנאום של הפעיל האמריקאי היה לא פחות מגעיל משל הישראלים. רציתי להקיא עליהם.

  (זה יהיה חוסר טעם משווע לציין שהם לפחות השאירו טיפ טוב?)

 2. האירוע היה לקראת בחירות כלשהן לליכוד (או למרכז הליכוד) הנערכות בקרב ידידי הליכוד או משהו דומה בארה"ב, האמריקאי היה הצ'ייר של ליכוד בוורלי הילס. הדוברים דיברו על למה עמיר פרץ והסכם אוסלו (באותה נשימה) הם רעים, כמה חשוב שמלאאא אמריקאים יצביעו (אתה לא מאמין איזה מיסיונריות מזעזעת הלכה שם. נו טוב, אולי אתה כן), שאסור להחזיר שטחים בלי משאל עם (או בלי משאל חברי מרכז, תלוי בדובר), אמרו בסאבטקסט כמה ההתנתקות היתה נוראית ואיך זה נוגד את מצע הליכוד ואוי ואבוי שזה קרה כשהם בשלטון, ועוד יותר בסאבטקסט כמה שרון כבר לא קשור למפלגה.
  נשמע במקום: חבר מרכז א' (בשיא הרצינות): "לי אין שום בעיה עם דיקטטורה".
  חבר מרכז ב' (לא בטוח איך להתייחס, חצי מבוהל, לבסוף בוחר בהומור): "לי אין שום בעיה עם דיקטטורה כל עוד אני הדיקטטור".
  התפריט: מנות ראשונות – פטריות שמפיניון כבושות בשמ"ז ובצל, סלט חצילים צפונבוני (עם עשבי תיבול מעצבנים), לבבות ארטישוק על מצע איולי פלפלים ופלפלים אדומים מתוקים קלויים בשמ"ז. מנת ביניים – חציל שלם קלוי על הגריל ממולא בטחינה וברוטב חריף. מנה עיקרית – לוקוס בחלב קוקוס וקארי על ריזוטו ירקות שורש או דניס שלם בגריל על פירה לבן עם ירקות בגריל או מיקס גריל של אנטרקוט, קבב מזרחי ופרגיות. לקינוח היו עוגיות ביתיות, סופלה שוקולד ומרק תותים עם סורבה פסיפלורה. יין חופשי.

  עוד משהו?

 3. נבואה קטנה שלי – יום ו', ארץ נהדרת, אלי פיניש מחופש לחזן (תשימו לב שהאף זה אותו אף של עוזי כהן !) פורץ לאולפן ובידו הפאנל המפורסם…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *