חיליק פורצלינה

חיליק פורצלינה מסתכל על המצעד / הבילויים

בוא תראה את חיליק פורצלינה מסתכל על המצעד / בוא תראה את חיליק פורצלינה מסתכל על המצעד / הוא לא לבד, הוא לא לבד / בכל הארץ מסתכלים על המצעד / קודם התזמורת ואחר כך מכונות הירייה / קודם התזמורת ואחר כך מכונות הירייה / מהקריה אל העירייה / עושים שלום למכונות הירייה / בעיר דימונה יש ילדה עם שני ראשים ושש ידיים / בעיר רמאללה יש תינוק שמת לפני שהוא נולד / אבל את חיליק מעניין יותר לראות את המצעד / לראות את המצעד / ובסוף יש טנדר עם בלונים שמוביל את הגופות / ובסוף יש טנדר עם בלונים שמוביל את הגופות / כל כך זקופות, גופות יפות / האח הידד לבלונים ולגופות / בוא תראה את חיליק פורצלינה מסתכל על המצעד…

נכתבו 10 תגובות לפוסט “חיליק פורצלינה”

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה):

  לא רוצה להרוס אבל אפשר אולי להשאיר את הבאסה והביקורת ליום שאחרי יומעצמאות?..

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה):

  בקשה מיוחדת ממגיבי הגלוב – תנו לי סיבה אחת מדוע 60. למה לה 75? האם אי פעם נגיד נסעתם לצפון ושאלתם כמה עברתם ואמרו לכם: “לדעתי, אנחנו ב60%”? אני מניח שלא. זה רבע, חצי, שלושת רבעי. ב70 יגידו כמה ה60 היה עלוב, ויביאו חשפניות, ודויד דאור וסקאזי יעשו דואט או משהו. במקום משואות יהיה פתילים של דינמיט, ובמקום זיקוקים בסוף יהיה אסירים בטחוניים פלסטינים שירוצו בוערים? בשנת 75 יגידו שלא נשאר כסף לחגיגות השלושתרבעי, ובשנת ה80 יגידו ש70 היה אסון ויעשו דבר עוד יותר גרוע.

 3. צפריר:

  חוגגים 60 כי לא בטוח שיהיה 75.

 4. תמר [כלשהי]:

  צפריר, תרגיע עם האופטימיות, הא?

  מולדת אי אפשר לקנות בכסף או לכבוש בחרב. צריך אתה ליצור אותה בזעת אפיך [ב”ג]

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה):

  66 יש סיכוי שיהיה. וזה שני שליש.

 6. סתם אחד:

  היית יכול להשים גם את “שוש אלמוזלינו הייתה צריכה להיות סגורה אצלי באיזה כד” לכבוד יום השואה, אבל אני מניח שזה יותר מדי באקסטרים עבורך.

 7. רואה שחורות:

  60 זה בגימטריה “אולמרט רוצה להיראות ממלכתי”.

 8. ארי סתיו:

  האם חיליק פורצלינה קיבל מספיק גופות במפגן מעל ת”א?

 9. ירושלמי:

  הגלוב כבר לא מה שהיה פעם.

 10. איתמר:

  ירושלמי צודק בהחלט

הוספת תגובה משלך

תצוגה מקדימה: