תנוהות.קום

מי שמבקר פה בקביעות יודע שהיו”ר סובל מכאבי גב. לכן, כאשר נתקלתי בכתבה הזו מתוך “מנטה” שכותרתה: “מדריך: כך עושים סקס (ונהנים) עם גב כואב” מיד נכנסתי אליה. הכתבה עצמה, שלא במפתיע, די מגוחכת ולצערי לא למדתי ממנה שום דבר חדש. דווקא בתגובות החלו הצחוקים.

קודם כל, תגובה מס’ 37 שאלה אם יש תנוחות מיוחדות לסובלים מכאב גרון. שעשע אותי. תגובה מס’ 53 (שמסומנת בחום!) המליצה בחום לפנות לאתר התנוחות – tnoohot.com (תנוהות דוט קום!!). אז נכנסתי לאתר תנוהות.קום ובו הציעו לי לרכוש את “מדריך התנוהות הגדול של ניו-יורק” שמכיל קרוב ל-300 תמונות המדגימות תנוהות מין אירוטיות (“התמונות מלוות בהסברים מפורטים”).

אבל זה לא החלק שהרס אותי. החלק שהרס אותי הוא לינק בתחתית העמוד שמציע לגולש שנקלע לעמוד הזה — שאין בו כלום חוץ מאשר מספר טלפון למי שרוצה לקנות או קישור לקניה דרך האינטרנט — “להפוך לעמוד הבית”. לא, ברצינות! יש פה עמוד, עם 25 מילה ותמונה של כריכת הספר, אין בו אפילו דוגמה לאחת מבין 300 תנוהות המין האירוטיות, ומציעים לי להפוך אותו לעמוד הבית שלי.

מי בעולם, בכל העולם, בכל העולם הגדול והרחב הזה ירצה להפוך דווקא את העמוד הזה לעמוד הבית שלו? אנשים! אתם חיים בסרט!! מה נהיה איתכם?!

איך שגמרתי לצחוק התחיל לכאוב לי הגב.

נכתבו 10 תגובות לפוסט “תנוהות.קום”

 1. תמר:

  והגרון?

 2. רוגל:

  על איזה תנוהות את מרמזת תמר??:)

 3. טל:

  mrm כבר סימן את זה בט.עי.ם , בטוח שזה האתר בית שלו.

 4. תמר:

  רוגל, זה גלוב לכל המשפחה, לא? 🙂

 5. כRובי:

  די נו… תניה להם.

 6. כרמית:

  אני כבר המון זמן אומרת שהטוקבקים של Ynet הם הצגת הסטנד אפ הטובה במדינה.

 7. MrM:

  טל אני לא משתמש בט.ע.י.ם, כי אני לא אוהב להיות תלוי בגורמי צד שלישי

  ושמע, יש כאלה שמשתמשים בבלאנק כדף בית, אני חושב שהדף תנוחות עדיף ^^

 8. מרקו:

  לא, כי בניגוד גמור ל”הפוך לעמוד בית”, כולם משתכנעים מהעמוד המסכן הזה (וההמלצות העילגות והעוד יותר מסכנות שמקבלות אצלי את התואר “ההמלצות שבטוח כתבתי בעצמי”) ורצים לכתוב צ’ק ל’אילן’ שמנסה לעשות פה איזה בוחטייה באינטרנט.

 9. טל:

  שמענו עליך ועל המסך הכחול המיוחד של ה”אחד” ש’ך

 10. MrM:

  על מה אתה בדיוק מדבר?

הוספת תגובה משלך

תצוגה מקדימה: