הודעת מערכת

בעקבות תלונתו (המוצדקת) של יוסי גורביץ' על כך שהוא כתב את כתובת הדואר האלקטרוני שלו וטענתי (בטעות) שהוא לא סיפק פרטים על עצמו, בדקתי את המערכת והסתבר שזו מסתירה בכוונה תחילה את כתובות הדואר האלקטרוני שלכם זאת כדי למנוע מהרובוטים שקוצרים אימיילים מלקצור את הכתובות שלכם ולשלוח לכם דואר זבל.
לדעתי זה די מעאפן.
אי לכך ובהתאם לזאת אני מנסה למצוא פתרון במסגרתו תוצג כתובת הדואר האלקטרוני של מי שהחליט לציין אותה.
אם אנשי ה-Wordpress למיניהם מכירים פתרון קסם לבעיה (בעזרת טובי האנשיים חקרנו את הפורומים, ניסינו ליישם את העצות אך דבר לא עזר), הם מוזמנים ליצור קשר דרך האימייל הסגול עם הנקודות הצהובות או סתם להשאיר פה תגובה עם פתרון יצירתי לתופעה.
אני מודה מודה מודה לכם.

4 מחשבות על “הודעת מערכת

  1. אני פונה אליך בקריאה נרגשת שלא להקל על חייהם של קוצרי האימיילים. מדובר בקבוצה של אנשים שהיה שמור להם מקום מיוחד בגיהנום, לולא היה דנטה כותב במפורש שבמעגל התשיעי יש שלושה מקומות בלבד לחוטאים, ואחד מהם כבר תפוס על ידי יהודה איש קריות. אם אתה כבר מאפשר הצגה של אימיילים, עליך לוודא כי הם יהיו בלתי-קצירים. לדוגמה, במקום הכרוכית תהיה תמונה של כרוכית, כדי לבלבל את רובוטי הקציר (קומביינים?).

  2. אני יוצא מנקודת הנחה שמי שמפרסם את כתובת הדואר האלקטרוני שלו מכיר את הקוצרים ברינה ולמרות זאת החליט לפרסם. זאת ועוד, אני חייב להגיד לך – אני משתמש בתוכנת Spambayes – תוכנה בקוד פתוח שניתן להוריד אותה בחינם ומתלבשת על האווטלוק ומאז אני פשוט לא מקבל דואר זבל. כך שאני לא כל כך מבין את ההיסטריה סביב העניין. יש היום פתרונות מצוינים נגד דואר זבל.

  3. בפראפראזה על הפתגם העממי הידוע, ההתקפה הטובה ביותר היא הגנה. למה לסנן דוא"ז כשאפשר למנוע אותו מראש? אני מודה שהקלות בה כתובות הדואל השונות שלי מסתובבות במאגרי המידע של הזבלנים מעוררת בי תחושת אי-נוחות מסוימת.
    בעניין זה אשמח להפנות אותך לאתר http://www.spampoison.com – אני תוהה אם בפועלם יש משום סיוע למאבקנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *