מתי זה יתפוצץ?

אלינור מילס מ-News.com, מצביעה על העובדה שגוגל מגייסת עובדים כאילו אין מחר. יותר נכון, כאילו עכשיו 1999. למעשה, בשנתיים האחרונות הגדילה גוגל את מצבת כוח האדם שלה פי שלושה, היקפים שמוכרים לנו רק מתקופת בועת הדוט.קום הזכורה לטובה (ורעה). כמובן שבשלב זה גוגל מגבה את הטירוף הזה בעליה מתמדת במכירות וברווחים ועדיין אני שואל את עצמי, מתי הבועה של החברה הזו תתפוצץ.

10 מחשבות על “מתי זה יתפוצץ?

 1. OT:

  אפשר לתקן את העיצוב של האתר (תראו מי שמדברת, גם אצלינו אפילו הזבובים בורחים ו-validator של W3C הגיש בג"צ). ערכת הנושא היא קובריק, כן? אולי הקובץ kubrikfooter.jpg של הלמטה לא בסדר. אבל אני יורה באפלה כאן.
  הקובץ יושב בסיפרייה wp-content/themes/default/ או משו כזה.

 2. גברים… דייב בארי כתב על זוג בשם סטיל ובובט. בכל פעם שבובט חזרה מהמספרה, בעלה סטיל לא הבחין בשינוי בתסרוקת שלה וזה עיצבן אותה. יום אחד לפני שיצאה למספרה, אמרה לו בובט: "סטיל, היום אני מסתפרת. אתה אף פעם לא שם לב אז אני מודיעה לך מראש".

  בערב כשחזרה קיבל את פנייה סטיל במחמאות: "וואוו, התספורת החדשה ממש הולמת אותך", כאלו. אחרי דקה בערך היא קטעה אותו באמצע – "סטיל, ביטלו לי את התור למספרה".

  הפואנטה של המגילה הזו היא שהלמטה של האתר נראה משובש. יוצא מהגבולות. מוכנה להוסיף צילומסך במידת הצורך.

  אדר.

 3. אהה בפיירפוקס החלק התחתון של האתר נוטה ימינה. ליכודניק!
  הבעיה מוכרת וידועה ולמרבה הצער לא הצלחתי לפתור אותה. כלומר הצלחתי אבל אז זה נראה מוטה באקספלורר. ניסיתי להזיז הכל, להקטין להגדיל – וואלק – לא הצליח. כלומר ברגע שאני מזיז באחד וזה נראה טוב, בדפדפן השני זה נראה רע.
  החיים קשים. קשים, קשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *