מציאותי, משהו ריאלטי

"חבורת מיליונרים מוותרים על כל הונם ונדרשים להקים עסק חדש ב-5,000 ליש"ט – זהו הרעיון בבסיסה של סדרת ריאליטי חדשה שמפתחת הרשת הבריטית", כך מדווח אתר אייס.

אני חושב שזה לא יהיה מוגזם לומר שנגמרו למפיקי תוכניות הריאלטי הרעיונות. מכיוון שאני עושה מיליונים מהרעיון שלו להקים את "מאבד תמלילים", אני סבור שיש לי כמה רעיונות לא רעים בכלל לתוכניות ריאלטי.

לדוגמה: לקחת נגרים ולהפוך אותם לסנדלרים תוך כדי שמחליפים להם את האישה ומחייבים אותם לנצח בתחרות ריקוד. הזוכה: מי שיצליח לשכנע את ארי להתחתן איתו.

או: לקחת חמישה ילדים בני עשר (או עשרה ילדים בני חמש – תלוי בפורמט), לסגור להם את העיניים, לפזר אותם במדינות שונות בדרום מזרח-אסיה ולראות תוך כמה זמן רוצחים אותם.

או: לקחת סקוטי, פרסי, תימני, נוצרי ואיטלקי, להפיל אותם ממטוס ולראות מי יספר בדרך את הבדיחה הכי מוצלחת.

רעיונות נוספים?

4 מחשבות על “מציאותי, משהו ריאלטי

 1. פחחחחח הרעיונות שלך תלושים מהריאליטי.
  לי יש רעיון שבליינד עולה בעונה הבאה של קשת, בליינד.

  ארבעים בחורות יפות. מה זה יפות, קוזינות. כולן לבושות בריטוש בלבד, תקועות על אי בודד, יחד עם שלושה גברים. ברשותן רובי ציד, אזיקים, חבל 100 מטר, סכין קפיצית ואייליינר.

  המנצח הוא כמובן עמיר פרץ. מרוטש.

 2. לא הסתיים ולא בטיח. הדבר היחיד שהסתיים זה עידן תוכניות הריאליטי שהמציאו תוך חצי שעה + חצי בקבוק טקילה. כמו "הצוואה" (16 אנשים מנסים להיכנס לצוואה של זקן עשיר… אלוהים אדירים מי אישר את זה לשידור??) או התוכנית הגרועה ביותר בכל הזמנים: "Who's Your Daddy" (בחורה צריכה לנחש מי מבין 10 אנשים הוא אבא שלה שנטש אותה כשהיתה תינוקת. שודר פרק אחד לפני שמישהו התעשת).
  הטרנד החזק בעונה האחרונה היה תוכניות ריקודים. כן, לא טעיתם, השנה זה הגיע גם אלינו. ולכל הרשתות יש עדיין תוכניות ריאליטי חזקות בפריים טיים, כמו "הישרדות" ב-CBS. התכנית הנצפית ביותר ברשת UPN, לדוגמה, היא America's Next Top Model, יעני כמו הדוגמניות (רק ששמה כולן יודעות מה זה אותנטי).
  למרבה המזל יש לנו גם את "אבודים", "ורוניקה מארס", "האוס" ועוד כמה דברים טובים שמשודרים כרגע. שימו לב ששלוש האחרונות שהזכרתי נמצאות בעונתן השניה, ללמדכם כמו העונה הקודמת היתה עשירה בהתחלות חדשות.

  אהה, כן, ובעניין הריאליטי עם החיילות: התוכנית תיגמר תוך 3 דקות לערך (4 אם קר במשרד). אני מציע שהמנצחת תהיה זו שמצליחה לעבור 24 שעות בלי מעשה מגונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *