אין כמו "מזדיין" קטן בכותרת

אתמול דיווחתי לראשונה בישראל, בעולם ובשביל החלב (טוב לא ממש; דיווחתי לראשונה באתר הזה. מממ, אבל רק אני מדווח באתר הזה… ממממ, אני צריך להתרגל לעניין הזה) על המסמך המשפטי המשעשע בו התפרסמה עדות של עובד מיקרוסופט לשעבר שמדווח כיצד הגיב מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, לידיעה שהעובד עומד לעזוב לגוגל.
היום, בעקבות הפרסום הבלעדי שלי כאן (ואפילו לא נתנו לי קרדיט! אהה, ממממ, נו אז מה אם זה היה הכותרת הראשית של Cnet? בטח גם Cnet העתיקו ממני), הופיעו דיווחים בכל כלי התקשורת האלקטרונים, מודפסים, מקוונים וכן הלאה. ענף "הסוציולוגיה של התקשורת", שלא לומר "בלשנות של התקשורת" היה חוגג.

גלובס העניק לידיעה את הכותרת: "עובד לשעבר במיקרוסופט: המנכ"ל אלמר איים "להרוג" את גוגל" (מצטער, אין קישור ישיר). סולידי.
Ynet, סולידי לא פחות, העניק כותרת דומה: "מנכ"ל מיקרוסופט: "נשבע 'להרוג' את גוגל"".
כאן נגמרת הסולידיות ומתחילה החגיגה.
הטוש מדווח בכותרת: "מנכ"ל מיקרוסופט על גוגל: "אני אקבור את החברה המזדיינת הזאת; קברתי את המנכ"ל שלה בעבר ואעשה זאת שוב".
NRG, מספק אבחנה פסיכיאטרית "זה שהוא משוגע כבר ידענו" ובכותרת המשנה: "עכשיו מסתבר שהוא גם לחוץ. מנכ"ל מיקרוסופט השליך כסא וזעק כי הוא "הולך פאקן להרוג את גוגל"".
ונענע, הם הולכים על כל הקופה: "באלמר: "אני אזיין לגוגל את הצורה"".

אחח, תענוג. אין כמו מזדיין, מזדיינת, מזיין, פאקן משוגע קטן בכותרת. אם באלמר לא היה קיים, היינו צריכים להמציא אותו.

דיסקליימר: כל ההדגשות הן שלי ונועדו לצורכי אילוסטרציה (וגם כדי לראות איך עובדים התגים ב-HTML).

11 מחשבות על “אין כמו "מזדיין" קטן בכותרת

 1. ככה יפה לעשות עליי קופה? לגזור עליי קופון?
  וחוץ מזה, אם אני רוצה גם לקבור את גוגל וגם לזיין לה את הצורה, מה זה עושה אותי – משוגע או נקרופיל?

 2. נדמה לי שבדיווח העיתונאי הצונן והאפור הוחמצו הניואנסים האירוטיים הדקים בדבריו של באלמר. מחסום השפה די הורס, כי היו כמה ניסוחים מוצלחים שהוחמצו.
  "אני הולך לבעול את גוגל"
  "בכוונתי לדעת את גוגל, במובן התנכי"
  "איך שאני הולך לתקוע את גוגל"
  "אני פאקן הולך לזיין את גוגל למוות"
  או כמו שאומרים אצלנו בחבר'ה "בואנה, אני הולך להכניס אותך לבית חולים מותק".
  אני לא בטוח אם מדובר בגילוי ייחודי של הומו ארוטיקה, או שזהו בעצם מין קרב ענקים סקסואלי בין הפטריארך מרדמונד למטריארכיה הגוגלית. לימים, במיתולוגיה של דת-ההייטק, באלמר בוודאי יצוייר כענק קרח בעל שטרונגול אימתני שמנסה לרכון על אלת החיפוש, גוגליה, טיטאנית לבנה שבמרכז גופה חור בצורה של שאילתת חיפוש.

 3. אינען דינק פתחת אתר ואתה מסתלבט על העולם ולא סיפרת לי???????????
  נעקוב אחריך אחי, יא גבר גבר.

  אתה לא חושב שזה משעשע שאתה מלין על כתבים ואנשים שתוקעים מזד$^#$ן בכל משפט שני (או ראשון)??

 4. היי גבר גבר! מה המצב? (אין לי מושג מי זה) איך הולך? מזמן לא שמעתי ממך? (אפילו לא מושג ירוק) הכל טוב? איך בעבודה? קיבלת את מה שרצית אז? (לא יודע אפילו מאיפה להתחיל ולנחש). למה אתה לא מתקשר לפעמים? תרים לי טלפון מותק (אולי ככה אני אדע מי זה).

 5. אני אתן לך רמז (האמת שכתבתי אותו קןדם במה שחשבתי שהוא כותרת ולמעשה הוא "אתר" או משהו כזה. מה זה אתר בכלל? למה אתה מבקש מאנשים שיכתבו אתר??)

  רוטר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *