טעה, טעות, טועים

ערוץ הרשת של אתר האנרגיה מדווח:

בהודעתו הפומבית וויילס נכנע, בעצם, לטענותיו של יועצו לשעבר של ג'ון פ. קנדי, ג'ון סיינת'לר (78), שפרסם ב-USA Today מאמר נגד השחתת הערך על שמו בוויקיפדיה

אני די סולד מהז'אנר בו התמחו חלק מהקולגות שלי במסגרתו הם מחפשים כל טעות דפוס, כתיב וכתב בדיווחי המתחרים כדי להצביע על "חוסר מקצועיותם המשווע", ועדיין אפשר היה לקוות, ואולי אפילו לצפות, שבאייטם שבו מדברים על אי דיוקים (בלשון המעטה) בערך שהופיע בויקיפדיה לא יפלו אי דיוקים דומים (גם אם פחות קריטיים) באשר לאותו אדם.

ג'ון סיג'נטלר היה עוזרו של בובי קנדי ולא של ג'ון קנדי.

(ב-NRG עיברתו את שמו של האיש בדרך הבאה: "ג'ון סיינת'לר". באנגלית שמו נכתב כך: John Seigenthaler. אני לא בטוח שהעיברות שלהם מדויק שכן לדעתי ה-g לא נעלמת בעת ההגייה, אבל יכול להיות שאני טועה)

עדכון: הטעות תוקנה. בעניין ההגייה, אשמח לקבל דעות נוספות.

5 מחשבות על “טעה, טעות, טועים

  1. אתה לא מתבייש לא לתת קרדיט ראוי לבבילון? למהנדסים שעמלו ימים ולילות ובקושי אכלו איזו פיצה מג'ויפת, למתכנתים שטחנו עבודה כאילו יש מחר ועוד מחר ואין חופשה, למשווקים ולמפיצים ולמנהלים ולנהגים ולנערות המים שהקדישו את חייהם, כדי ש*אתה* תוכל לשים שלוש כוכביות מסביב לשם "בבילון", ולחשוב ש(אם אוכל לצטט את מר קיציס)נסתפק בזה. אז לאאאאאא בל' השלילה. תשכח מזה. נו וויי. כשאתה נותן קרדיט אתה צריך לתת את כל הלב והנשמה, שידעו שאכפת לך, שידעו שזה לא נכפה עלייך, שידעו! אז אני מבקש להוסיף לינק לאתר של בבילון ולתרום ח"י מעות לקופה קטנה של החבר'ה, שיוכלו גם להזמין קולה עם הפיצה. תודה מראש.

  2. אני רואה שהמסר הופנם 😉

    אבל לא הבנתי למה החלפת את הת' ל-ט. יש שם th אז די ברור זה צריך להיות ת'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *