מדיטציית זינגרוביצל'ה

חברים, גולשים, מאמינים ותועים המחפשים את דרכם. שלום לכם.

אני רוצה להציג את עצמי.

שמי מאסטר צ'וחבסקילונה ובשנים האחרונות עמלתי על פיתוח שיטת מדיטציה המכונה "מדיטציית זינגרוביצל'ה". מדובר בשיטה הנסמכת על תורת הצ'י, הזי והשליקיקיקיליקילי שהן שיטות טרנס-ביקושמיליות מהמזרח הרחוק. בעזרת השיטה, תוכלו להתקרב ל-18 היישויות המוארות (כולן בצבע זמש) שיפתחו לכם את הצ'קרות ואת הטאיי-צ'י.

את השיטה למדתי מנזירה יוונית, דור 159 לאפלטון. היא למדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה את השיטה מסבתא שלה שלמדה משכנה שלה שקוראים לה סוזי.

השיטה אינה מסובכת. כל שצריך הוא דף נייר לבן, מספרים ודבק מגע. בעזרת המספרים גוזרים שמונה עיגולים ומשולש אחד המסמלים את 18 היישויות. את העיגולים מדביקים בשורה על היד ואת המשולש מדביקים על האף. לאחר מכן גוזרים את האף ונכנסים למצב מדיטטיבי במהלכו פוגשים את היישויות שנקראות פרמדיק ו"מגן דוד אדום".

במהלך חודש ינואר, אקיים 16 סדנאות מיוחדות, כל אחת מהן תארך שבועיים (מהרו להירשם!) במהלכן אלמד את המתלמדים כיצד ניתן, בעזרת דימיון מודרך, לתקשר עם היישויות המוארות וזאת באמצעות טיסה על קרני המנדלבום ובירנבאום שהן קרניים מיוחדות שיוצאות מהיישות ה-17, שהיא יישות הכוח המכונה בעעעעעע. יש להצטייד בדרכון.

מחיר הסדנא: 1,999 ש"ח לא כולל מע"מ ושוקו.

הנחה לחיילים.

(תודה לכתבה "מדברת עם מלאכים" על ההשראה)

18 מחשבות על “מדיטציית זינגרוביצל'ה

 1. אשכרה עוד לפני שלחצתי על הלינק ידעתי שאני אמצא את עצמי בניו-אייג' של NRG, מקום מפלטם של הסהרוריים והפתיים.

 2. אריאל; אתה זקוק דחוף לסדנא. האנרגיות שלך לגמרי לא רגועות. אני שולח לך את היישות ה-12, ששמה "תרגיע לפני שאני דוקר אותך" ומזמין אותך להשתתף במפגש הקרוב שיינתן בחינם תמורת 150 שקל.

  שיהיה לך יום זמש.

 3. סיגל, אני לא מאמין בלצחוק *על* אנשים. אני מאמין בלחבר אותם אל האני הפנימי שלהם שהוא ילד בן 8 שמרייר עליהם ומורח עליהם נזלת.

  שיהיה לך יום זמש.

 4. זה לא מדויק. בעת העברת המידע, הסבתא משדרת בטלקינזיס בתדר 2.4 ג'יגה-הרץ. כל אמא עם טלפון Dect יכולה לקלוט את השידור בלי שום בעיה. ויש לזה תיעוד היסטורי רחב היקף. דוגמאות בודדות ניתן למצוא בספרי "האור", "הנשמה", "התאורה" ו"הפלורסנט" (ספר מהעת החדשה). כולם נכתבו על ידי נביאים מוארים ששימשו כפנסי רחוב בימי הביניים.

  שיהיה לך יום זמש.

 5. מה הקטע שלך עם זמש? אתה כותב קמיעות בברייל על הצד האחורי שלהם? אצלנו במרוקו כל סנדלר ידע לעשות את זה!!!

 6. הכוונה כנראה ללעוג למעברי סדנאות ויותר מזה לקהל שלהם שהוא פתי ולא מסוגל להבחין בין אמת לשקר. מן הסתם לא חסרים שרלטנים בתחום . אבל יש גם הרבה אנשים נפלאים שעברו דרך ,שיש להם מה לתת ולומר בדרך היחודית שלהם ושראויים להיות מורים ומדריכים כי יש ביכולתם לעזור להרחבת התודעה וליצירת שינוי אצל מי שמחפש דרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *