קרייגליסט

תומר (הראשון) טוען שעם פרסום קורות החיים של מר חשב, ופרסום FON שנשלח על ידי היח"צנית (היי, מיטל גינזבורג) הפכתי באופן רשמי לגוגלבייס או לכל הפחות לקרייגליסט (ואולי 'יובליסט'?). אי לכך ובהתאם לזאת, הוא שלח הצעה לאימייל הסגול עם הנקודות הצהובות וביקש לפרסמה בהקדם.

למכירה: שני גפרורים משומשים במצב מעולה פלוס טסט והכנה לסיגריה. מעץ לבנה דקורטיבי. מחיר מחירון. פינוי גמיש. למבינים בלבד.

(יו"ר הקונצרן מחפש עוזר ראשון חדש בשל ירידתו הזמנית מהפסים של תומר (הראשון). קורות חיים נא לשלוח ליהונתן, סמנכ"ל כוח אדם [שעוד לא ענה על ההצעה אבל קשה לי להאמין שהוא יסרב])

12 מחשבות על “קרייגליסט

 1. סליחה, אני צריך לקרוא בגלוב היקר לי על הפוטשיה הממשמשת ובאה? זה נשמע לך סביר עד הגיוני? אתה לא יכול לבוא ולומר לי בארבע עיניים וכוונת אחת שהדברים לא מסתדרים לפי התוכניות ואני צריך לשלוף את מסמכי התאגיד החדשים והריחניים שמסרה לי הסוכנת היקרה לודמילה (תודה נשמה, תתפשטי ותחכי, אני כבר מגיע) פלוס צילומים מפלילים שלך ושל אושיות מסוג מפוקפק במיוחד בתנוחות שאינן משתמעות אפילו לא לפן אחד? אני צריך להזכיר לך את הארנב הלא כל כך חי שמצאת ליד נעלי הבית שלך (יפה לך נוצות ורודות)? כי אם צריך, אז צריך, אבל אפשר גם בלי.

 2. מכרז מס' 65125

  "לקונצרן ענק דרוש סמנ"ל אבטחה. דרישות: ידע במחשבים ובקונג-פו. ניסיון בחיסול ממוקד – יתרון. למתאימים תינתן משכורת שנתית נאה (6 ספרות. בדרכמות), בונוס הצטרפות ונבוט".

 3. ומה איתי? עם כל הכבוד לתפקידי כעיתונאי חצר, אני חושב שלאור התפתחות הקונצרן אותו ליויתי מהיום שלאחר יום הקמתו, ראוי היה להציע לי תפקיד מתגמל יותר מבחינת שכר ומעמד. ועם רכב ומזכירה.

 4. תומר, אם אתה מעוניין לתבוע פיצויי פיטורין וכו' אני לא כל כך יקר ואני גם עושה חתונות, בר מצוות ולוויות.

  לדעתי, אבל, אין לך יותר מדי סיכוי לקבל פיצויים כאן, הקונצרן ראה ימים טובים יותר מזה.

 5. יהונתן, חוסר הלויאליות שאתה מפגין כלפי הקונצרן והעובדה שאתה משתמש במידה פנימי (מסולף ושקרי) פוסלים אותך מלשמש כיועץ המשפטי שלנו. למרות זאת, משרת הדובר פנויה ובהתחשב בקישורים שהפגנת (שימוש בשקרים, דיסאינפורמציה, הטעייה והצעות בלתי ראויות) אני סבור שאתה מתאים לתפקיד.

  אנא תשובתך.
  (ההצעה לשמש כסמנכ"ל לענייני אבטחה גם היא נמשכה. מצטער)

  מוסיף: אני פתוח להצעות. מקומך בקונצרן מובטח ואתה בעל מניית זהב בחברה. כל התפקידים בקונצרן פתוחים בפניך.

 6. מכיוון שהצעתי את המשרה (סמנכ"ל משאבי אנוש) לאדם לא ראוי (אתה), יהיה עליך לנהל את המשא ומתן איתי. בדרך אליך שליח עם הצעה שלא תוכל לסרב לה. אני מציע לך לאכול סטייק לפני הפגישה איתו ולתאם פגישה עם רופא שיניים.

  בהצלחה וברוך הבא לקונצרן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *