זה לא בנזין, זה בנזיף

זה בא לי בבומרנג להיות חברת כנסת פתאום

(ח"כ פנינה רוזנבלום אצל "יאיר לפיד" מבקשת להדגיש שהמילה "בום" לא מספיק מתארת את עוצמת הפתעתה)

יתכנו פרשנויות נוספות.

15 מחשבות על “זה לא בנזין, זה בנזיף

 1. רואים שאתה לא מבין בפוליטיקה.
  מה זה בומרנג? משהו חסר תועלת כביכול, שנדמה שיגיע רחוק, אבל בסופו של דבר חוזר לאותה נקודה. ממש כמו הקריירה הפוליטית של רוזנבלום.

 2. אתם מתכוונים לחברת הכנסת עוד יומיים לשעבר רוזנבלום?
  עזבו את הבומרנג, היא אמרה בנאום השבעה שלה שהיא תילחם בבני הנוער, אני לא הולך מחר לבית הספר :X

 3. ככה זה פנינה. את זורקת זין, הזין חוזר אליך כמו בומרנג. יש? את משתינה על המערכת – המערכת משתינה עליך. המערכת נרטבת – את טובעת. קולטת? זין זה בומרנג, רוזנבלום, ואם לא תתאפסי תחטפי את זה בכזה גדול, ישר לפנים. אז סתמי ת'פה ויאללה – שלושים שניות נגעת ביו"ר הכנסת וחזרת. זוז!

 4. רוזבלום, גשי הנה. את רואה את כל החתיכות לכלוך האלה מפוזרות בין הכסאות? תאספי את זה, תביאי לי לראות במרוכז. בשביל העניין הזה יש לך – – שמונה דקות. תעמדי במשימה? יופי. שמונה דקות – – זוזי.

  ורונזבלום – 'שטפי אחרכך ידיים.

 5. [כעבור ארבע דקות]

  חיילת – רוזנבלום, כן? – מה את עושה? אוספת לכלוכים, אה? מי אישר לך? הרס"פ, אה? יש מסדר עכשיו, את יודעת? יודעת, אה? הנשק שלך נקי? נקי, אה? איפה הוא? לא עליך, אה? מפקירה נשק? לא, אה? יש לך שעון? כן, אה? יש כיסוי שעון? כן, אה? טוב מה השעה? שש וחצי, אה? ארבע דקות היית אצלי במשרד. תשאירי את הלכלוכים בחוץ. זוז! אה – – – זוזי!

 6. אני מרגישה נרגשת. אני מתרגשת. מרגש לי ולכן יש לי ריגושים. לא רק שאני נרגשת אני גם מתרגשת. לא מתגרשת, טפשון! מת-ר-גשת! אני מרגישה נרגשת. תודה.

 7. פינגבק: הפנקס הפתוח ~
 8. רוזנבלום בהשבעה:

  " אני רוצה להיות שותפה במלחמה בסמים, בפשע, באלימות, בנוער."

  בחיי, לא נגעתי.

  ואני אומר – באמת הגיע הזמן! זה נוער זה?!

 9. לאור האיזכורים החוזרים והנשנים של בעלי תפקידים צה"ליים אינני יכול שלא לתהות איך עבר על ליכטש שירותו הצבאי שהשאיר עליו חותם כה עז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *