מקלחת בלתי מחיקה

"לה לה לה לה לה" (היו"ר שר במקלחת)

"רגע, יש לי רעיון. אני צריך לקצץ 25% מהמשכורת של מוסיף ולפטר את MrM ממשרת עו"ד. אבל איפה לכל הרוחות והשדים ארשום את הרעיון הזה כדי שלא יזרח מפרחוני? אהה, כמובן, אשתמש בלוח המחיק המיוחד שמיועד לאנשים שיש להם רעיונות במקלחת ולא רוצים לצאת החוצה מהמים החמים כדי לרשום אותם".

"אפשר לרשום את הרעיונות על הלוח מבלי שהמים ימחקו את מה שנכתב. איזה מזל שהמציאו את הלוח הזה" (אומר ומסתובב אל המצלמה) "כך, גם כאשר אמציא שיר חדש, אוכל מיד לרשום את המלים!".

"לוח מחיק למקלחת. זה כדאי!"

(ותודה למומי והחתול על הלינק)

10 מחשבות על “מקלחת בלתי מחיקה

 1. שורה של פועלי בניין משפצים את הדירה של השכנים מ-6 בבוקר. הם פשוט לא מכבים את המקדחה המזויינת ליותר מעשירית השנייה, ודופקים את הקיר בפטיש במקביל. אני בעד לדחוף להם את הלוח המחיק הזה לאנשהו. איזה עצבים.

 2. כתבתי את זה רק פעם אחת ובגלל העוגיות זה נשאר.
  רציני, אני רוצה למות. הם חייבים להפסיק עם הרעש הזה.

 3. שאאסוף את מוסיף ושנוסיף כמה מוסיפים נוספים כדי להוסיף למה כמה בומבות על הפרצוף? כי זה מסוג השירותים שהגלוב נותן מדי פעם לפעם.

 4. א. אדר, לא ידעת שבפיירפוקס מקנפגים אותו כך שהעוגיות ישמרו רק לסשין ורק מהאתר המקורי (originating site only) כמו גם לשאול לגבי כל קוקיה? כך אתה יודע בדיוק מי מאחסן לך קוקיות.
  ב. האם הגלוב נהיה אתר "פלאי הטכנולוגיה" וכמה הקונצרן מרוויח מזה? יש לחשוף בפני הגולשים. קודם פרסומת לקולף, אחר כך קומקום יוקרתי (האם הוא השי לחג שכל העובדים יקבלו?) ועכשיו הלוח הבלתי מחיק.

  ג. אגב, לגבי קיצוץ משכורתו של מוסיף, לדעתי זה לא מספיק. הוא מרוויח 2,500 דראכמות למילה, ככל הידוע לי, ואולי צריך להוריד זאת, כמובן בניכוי עמלת שורה ודמי ניהול, כך שעל כל כתבה הוא יוותר חייב לקונצרן 4.03 ש"ח לא כולל מע"מ.

 5. יהונתן, אתה זקוק ליותר חשבונאות יצירתית. אני מציע:
  פוסטים של מוסיף שהם פופולריים ומייצרים הרבה תגובות – עליהם הוא צריך לשלם יותר, כי יותר תגובות צורכות יותר רוחב-פס ושטח אחסון יקרים.
  פוסטים של מוסיף שהם לא פופולריים ומייצרים מעט תגובות – עליהם הוא צריך לשלם יותר, כי הוא סתם תופס מקום עם טקסט שלא מעניין אף אחד.
  אם הוא לא כותב פוסטים בכלל – הוא צריך לשלם יותר, כי אחרת בשביל מה הוא כאן?!

  מוגש בברכה על ידי חברת היעוץ החיצונית Noir Visage Ltd. עשרה אחוזים מההכנסות הנוספות שיווצרו כתוצאה מיישום ההמלצות קודש לאזרחים נזקקים (אני).

 6. איך אמר פה פעם מישהו- יא וורדי!

  אם עוד מישהו אחד יציע איזשהו רעיון גאוני לגבי קיצוץ השכר שלי, אני אכנס בו. באמת. אני אכנס בו! עשיתי את זה בעבר, ואני לא חושש מלעשות זאת גם בעתיד. ראו הוזהרתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *