מעשה ברבנית

"מעשה ברבנית סוסיה בת תנחומיי הכהן, שהיתה מהלכת בפלטרין של מלך, כלומר, ג'יי דייט. פגע בה רשע אחד, אמר לה: את, פתח לי. אמרה לו: אי, שוטה שבעולם! קונם שאנ'לא מכירה אותך בכלל. אמר: לכי תזדנגפי. תביאי טלפון. אמרה: יש'ך סקייפ? עשה לה: מה זה? זה הזה שקנתה אי.ביי? אין לי. לי יש את ה"אייב". עשתה לו: שו "אייב"? זה הזה שפיתחה סוני? עשה לה: הן. עשתה לו: אה. אין לי כזה"

לא ברור לי עם מי הגולשת הקטנה מתכתבת כאשר היא כותבת בסגנון הזה, או הזה, אבל כנראה יש לזה ביקוש אחרת קשה לי להסביר את העניין.

9 מחשבות על “מעשה ברבנית

  1. ליתר דיוק, אני רומז שאחרי שכולם מתנתקים, מכבים את האורות והולכים לישון, הגולשת הקטנה היא זאת ששוטפת את האינטרנט (עם AJAX).

  2. פעם הארץ התגאה בהיותו עיתון לאנשים חושבים, עכשיו הם צריכים לשנות את הסלוגן לעיתון לאנשים עילגים. יתר על כן, הכותבת מעבר להיותה עילגת מפגינה בגאווה בורות מוחלטת בנושא עליו היא כותבת. מעבר להתלהמות אין שום דיון ענייני בנושא.
    אני רק תוהה, אם זאת התוצאה אחריי שהמשכתבים עברו על הכתבה איך היא נראתה קודם???

  3. אין דבר יותר פאתטי מכותב שמציג יומרה להשתמש במשלב לשון שהוא לא שולט בו. למעשה, במקרה של הקטנה הזו, לא נראה שהיא שולטת בסגנון כלשהו וזה בכל פעם יוצא ממש מביך. בלי שהזכרנו את השטויות שהיא מדברת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *