רב-תכליתי

אראל אורן שלח דואר זבל לאימייל הסגול עם הנקודות הצהובות.
פירקתי את האימייל שלו למשפטים כדי שנראה באילו כשרונות הוא בורך (והוא בורך):

1. אראל אורן – תזונאי ספורט בכיר ( בוגר מצטיין ISSA ארה"ב), מר ישראל בפיתוח גוף IFBB העולמי. כיום יועץ תזונתי – בונה תכניות תזונה למטרת בריאות ואנרגטיות
2. במידה ואתם שמנים או מלאים ולא מצליחים לרדת במשקל ובאחוזי השומן במיוחד במקומות הבעייתיים כגון בטן, מותניים, ירכיים, ישבן וכו' התכנית שלי תפעל עליכם כמו קסם!
3. במידה ואתה רזה מדי ולא מצליח לעלות במשקל אני יכול לעלות אותך במאסה באחריות!
4. במידה ואתה תקוע במשקלים שאתה מרים בחדר כושר כבר הרבה זמן או לא רואה תוצאות בתכנית שלי תוצאות בכוח תראה ותרגיש כבר באימון הבא שלך!
5. כמו כן ניתן להזמין דרכי ציוד כושר ביתי מובחר כגון הליכונים, אופני כושר, קרוס טריינרים (אליפטיקלים), גלדיאטורים ועוד
6. ותוספי מזון במחירים הכי נמוכים בארץ!!! (אבקות חלבון, אבקות לעליה במשקל, קריאטין, שורפי שומן שמאושרים ע"י משרד הבריאות, חטיפי חלבון חומצות אמינו ועוד)
7. רוצה להרוויח כסף? 100 ₪ מתנה במזומן! על כל אדם שאת/ה מפנה אלי העושה אצלי תכנית תזונה או תכנית אימון

אז מה היה לנו?

מר אראל יעשה אתכם שמנים או רזים או יוציא אתכם מלהיות תקועים, הוא ימכור לכם ציוד כושר ביתי או גלדיאטורים (רומאים יד שניה, מרופא), תוספי מזון משהו גוטה גוטה ולקינוח עסקת פירמידה משהו מהסרטים.

רק מלקרוא את האימייל שלו שרפתי 100 קלוריות.

4 מחשבות על “רב-תכליתי

  1. אם זה מעניין מישהו, ברשותי חומר רב ומדעי שמוכיח שתוספי התזונה שמוכרים מאמני כושר מועילים מאוד לחשבון הבנק שלהם, אבל מעט מאוד לאומללים שרוכשים אותם. תרגום: האיש הוא או שרלטן או באמת מאמין במה שהוא מוכר, ויתכן שזה יותר גרוע.

    כמו כן יש לבטל וגו'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *