חלוק לבן

לפני כמה ימים הלכנו לקנות מזרן.
במהלך השופינג של המזרן שכבתי על כל כך הרבה מזרנים שזה פשוט לא ייאמן כמה סוגים של מזרנים ישנם בעולם. יש עם קפיצים ובלי קפיצים וקפיצים גדולים שנתמכים בקטנים וכאלה שנמצאים רק באמצע המיטה או רק בצד ויש כאלה עם חומר ספוגי כזה או חומר ספוגי אחר שעדיף מכיוון שהוא עשוי ממולקולות של ארנב ובאמת שאין לזה סוף. אין לזה סוף.

בסך הכל היינו בחמש חנויות ושכבנו על עשרות מזרונים עד שהסתובב לי הראש ורק רציתי לישון על המזרון השוקע שלנו.

רגע. למה אני מספר את כל זה בכלל? אהה, כן. כי בשתיים מבין החנויות המוכרים, יותר נכון המוכרות, לבשו חלוק לבן. טוב, לא ממש חלוק לבן, יותר נכון מין חולצה לבנה דקה כזו שאחיות בקופת חולים לובשות.

כאשר חושבים על זה, זה די מוזר. מה למוכרת מזרנים ולחלוק לבן? אבל אז אתה מבין שהחלוק הלבן הזה משדר אלייך באופן לא-מודע מסר. והמסר הוא שאנחנו לא סתם מוכרי (מוכרות) מזרנים אנחנו אנשי מקצוע, בעצם אנחנו כירופרקטים, אורתופדים. אנחנו לא מוכרים מזרונים אנחנו מוכרים מקצועיות, אנחנו מוכרים בריאות, אנחנו מוכרים מומחיות של תנוחות, איכות חיים, שיטה בטוחה לשינה מתוקה, אנחנו מוכרים את המדע עצמו שבא אלייך באמצע הלילה לתת לך נשיקה כדי לוודא שאתה ישן כמו שצריך.

וכל זה משדר חלוק לבן אחד. מדהים.

הבעיה היא שרגע לפני שחיבקתי את המוכרות, סליחה רופאות, בחיבוק אמיץ, ירדתי על ברכיי וביקשתי עזרה לגבי הדואב, הן החלו לדבר.

הבלוף נחשף.
הן מוכרות מזרנים.

6 מחשבות על “חלוק לבן

  1. כשחיפשתי מזרון לפני כמה שנים נתקלתי רק בחנות אחת שבה היו ממש בסדר (נראה לי. ואפילו מהם קניתי). אם עוד לא מצאת, אני ממליץ על אדי מהחנות בנחלת בנימין 122.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *