גוגל אנליטיקס

מאז יום שישי, גוגל אנליטיקס לא עובד ולא מדווח על המתרחש בגלוב.

אי לכך ובהתאם לזאת, כל מי שמגיע לגלוב נדרש לדווח.

מספרי ברזל: הת-פ-קד!

עדכון: גוגל מודעים לבעיה.

Google Analytics has experienced exceptionally high demand. We are aware of the below issues and it is not necessary to contact us about them

זה לא פוטר אתכם! הת-פ-קד!!

58 מחשבות על “גוגל אנליטיקס

 1. אני בוחן על הבלוג שלי שירות נוסף לפילוח המבקרים, במבט ראשון המיקוד שלהם בבלוגים מספק מספיק נתונים, ולעומת גוגל בזמן אמת. זה אמור להיות שירות בתשלום אבל נראה שהם עדיין לא ערוכים לגבות כסף וזה יהיה בחינם לזמן מה. שווה לנסות: http://www.blogbeat.net/

 2. מה זה הפחד מאנליטיקס?
  כולה בודקים את התנועה, מנתחים את הטקסט, מבינים למה אתה מתכוון, מתקשרים לאמא שלך, מלשינים לחמותך, בודקים מה קנית, קונים בשבילך, מסתכלים בפורנו שלך, מבינים מה עושה לך את זה, מציגים בפניך פרסומות, גורמים לך לקנות עוד ואז שוב מלשינים לחמותך.

  ותמורת כל זה אתה מקבל סטטיסטיקה חינם!!

  נראה לך כמו עסקה משתלמת.

 3. P:

  תגיד אתה שם, זה עם המקלדת שיש לו גלוב, למה אתה עוקב אחרינו? מה עשינו לך? הא? הא? האאאאאא???
  |:

  :S

  :X

  ^^

  :O

  טוב נמאס

 4. א. מתפקד גם
  ב. מי זה שגר באחד העם? ובאיזה מספר?
  ג. יובל, שמת לב שאתה מגיב לכל תגובה? באמת הגיע הזמן שתמצא חיים

 5. שמתם לב שהפוסט הזה, סתם פוסט על בעיה טכנית, הפך לאחד הפוסטים עם הכי הרבה תגובות? רק על זה יש לאנשים מה להגיד?

 6. אחד העם 18- השם המלא שלי הוא גינצבורג. אשר צבי גינצבורג.

  הייתי מראשי הוגיה של הציונות, מייסד הזרם והוגה הרעיונות של הציונות הרוחנית.
  בשנת 1889 פרסמתי את מאמרי "לא זה הדרך" שקרא לשינוי מהפכני בגישת תנועת חיבת ציון: אין ארץ ישראל באה לפתור את השאלה הקיומית או הכלכלית של היהודים, היא אינה אמורה ואף אינה יכולה להיות מקלט פיסי מפני צרות הגלות, אלא מטרתה לפתור את בעייתו הרוחנית והתרבותית של העם. לא די שהמדינה היהודית תהווה בית לאומי ומקלט בעבור היהודים, אלא שהיא צריכה להיות בעלת תכנים רוחניים שיצדיקו את קיומה. להיות מדינת אור לגויים ומגדלור מוסרי אוניברסלי. כך הגיתי וייסדתי למעשה את זרם הציונות הרוחנית. את שמי הספרותי קבלתי כאשר בסוף המאמר חתמתי את השם "אחד העם" שפירושו – אדם ממוצע, כל האדם.

  (ותודה לויקיפדיה שהביאתני עד הלום)

 7. אהמ. אני מקווה שהתגובה הזו נקראת, אפילו שהפוסט נדחק אחורה (כן, קראתי את הדיון שהיה כאן בנושא). אני קוראת מתמידה של הגלוב (לכל הרוחות, אני קוראת את כל התגובות) ועם זאת, אני מגיעה הנה רק פעם בכמה ימים (אין לי זמן לגלוש מהעבודה, החיים קשים וכו').
  העניין הוא, שבניגוד לבלוגים אחרים, בהם אני מגיבה, כאן אני תמיד בדילמה: כמות הפוסטים המודפסים כאן ביום ככ"ך גדולה, עד שיש לי משהו להגיד, זה על פוסט שנדחק לעמוד השני זה מכבר.

  בקיצור, אני מניחה שאני מצטערת שאני לא מגיבה כאן יותר מפעם בהרבה-מאוד-זמן , כי הקהילה שנוצרה כאן באמת מגניבה.
  אני אשתוק עכשיו.

 8. תגובתך לא נעלמה!! בכל מקום ולכל אתר שאליו נלך נאמר "דרדרפת היתה כאן. היא כל הזמן כאן. פשוט לפעמים בעבודה. תנו כבוד לדרדרפת או שיהיה לכם עסק עם מוסיף" (בכל פעם שיש סכנה להסתבכות, מוסיף הוא בחזית. עניין של מדיניות)

 9. דרדרפת, זה מה שכל כך יפה ברסס – המיקום הינו חסר משמעות. יש כאן רסס נפרד לפוסטים ולחלק היותר חשוב של הבלוג, התגובות. ברגע שיש תגובה חדשה זה פשוט "נדחף" לקורא הפידים ומי שמתעניין לא מפספס את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *