גוגל ניוז עברית

גליה ימיני מהטוש מדווחת היום כי בעוד חצי שנה יושק "גוגל ניוז" בשפה העברית.

אני מודה שאני לא מבין את זה.

בישראל יש 4 וחצי מקורות של חדשות והשאר מעתיקים מהם: ynet, nrg, הארץ וגלובס. נכון שפה ושם יש איזה "עניין מרכזי" או "NFC" אבל בזה פחות או יותר זה נגמר. אני לא מבין את ההיגיון בלהשקיע באתר "ניוז" שלוקח ידיעות "מכל מיני מקומות" בשעה ש"כל מיני מקומות" זה אומר לקחת את הידיעות שמתפרסמות ב-4 וחצי אתרים. שלא לדבר על העובדה שאם אני גוגל, אני משקיע קודם במדינות קצת-קצת יותר גדולות מאשר ישראל.

ואולי עוד הערה קטנה:

סרגיי ברין, אחד משני מייסדי גוגל העולמית, אמר בשבוע שעבר בראיון ל-TheMarker כי גוגל נמצאת כעת גם בתהליכי פתיחת מרכז פיתוח בישראל.

אם אני זוכר נכון, זה הדבר היחיד שהוא אמר לטוש. לכנות את המשפט הזה בשם "ראיון", נראה לי קצת מוגזם (אלא אם כן יש ראיון רציני בקנה שיתפרסם מתישו במגזין חגיגי שבו יוכרזו 732 המשפיעים, 149 העשירים, ו-89 הקרחים).

5 מחשבות על “גוגל ניוז עברית

  1. אני לא מבין למה המפלגות לוקחות משרדי פרסום של במבה וביסלי.
    מה שהן צריכות זה אנשי יח"צ של ענקי מחשבים – הם אלופים ביצירת ספינים כל רבע שעה, וגם יש מי שמתרגש מהם (הטוש) ומפיץ אותם (הבלוגים שיורדים עליהם)

  2. אני חייב לומר שהתמיכה באתרים ישראלים חסרה לי מאד כרגע בגוגל ניוז. לא בגלל שאני לא יכול לעבור על האתרים בעצמי, אלא בגלל שאי אפשר לעקוב בעזרתם אחרי נושאים ספציפיים.

  3. מה שאני לא מבין זה למה צריך לחכות חצי שנה לשירות הזה כשהוא כבר קיים שנתיים לפחות בשפות אחרות, ועוד יותר – את מי משרתת ההודעה הזאת. who gives a flying fuck מה יקרה באינטרנט בעוד חצי שנה??? הרי מה שקרה לפני חצי שעה כבר לא רלוונטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *