עט-רחוק

כידוע לכם, באחרונה הוצאתי ספר.

כצפוי, הספר מוכר אלפי עותקים בשבוע ובתי דפוס ברחבי הארץ התגייסו למשימת הדפסת עותקים נוספים. הבעיה היא שבעקבות הביקוש המטורף, אני מתבקש יותר ויותר להגיע לאירועים ברחבי הארץ והעולם (בייחוד העולם) כדי לחתום על הספרים.

למרבה המזל, כעת אוכל להשתמש בהמצאה הזו שמאפשרת לי לשבת בבית בפיז'מה (כן! יש לי פיז'מה! עם זברות עליה!) ולחתום מרחוק על יצירת הפאר.

מישו רוצה חתימה?

(מקור: Geekpress)

32 מחשבות על “עט-רחוק

 1. בתור אחד שקנה את הספר שלך. לא אכפת לי לקבל עליו חתימה (לא אכפת לך אם אני מכניס איזה נייר קופי למטה בשביל הערבות נכון?)למרות שאם כבר חושבים על זה. אתגר קרת צייר לי חתול על הספר שלו . אתה הולך לצייר נמנמה (אם כבר מדברים על עברית נכונה) עם זברות?

 2. אני יודע לצייר בית, עם הרים ברקע ושמש שוקעת. וגם עץ פרי הדר. ואולי פרצוף מחייך, אבל גם הוא קצת עקום.

  טוב נו, אני לא יודע לצייר!

  אבל אני אכתוב לך הקדשה מרגשת, חבל לך על הזמן 🙂

 3. בתור מי שסיים לקרוא את הספר, ועקב כך הזניח את עבודתו כיועץ הכלכלי של הגלוב (ובכך חסך לגלוב לדעתי לפחות 20,000,000,000,000,000,000 דראכמות) אני רוצה חתימה. אגב, אני לא צריך ערבות, אבל אני אשמח בכל מקרה.

  אגב, ביז'מה (מלשון bijeaux) נאמרת בעברית כנמנמנת, הלאו?

 4. שלום יובל,

  רק רציתי לומר שמאוד נהנתי מהספר שלך. הוא מכיל מידע מעניין, ולמרות שהכרתי את רוב הנושאים, האנקדוטות והסיפורים הקטנים הפכו את הקריאה לחוויה ראויה. חבל רק שהוא נגמר כל כך מהר…

  מאז שקראתי אותו כבר הספקתי להביא שני עותקים במתנה לחברים.

  תודה ובהצלחה!
  🙂

 5. אתה יודע שרוטר זה לא כאן, כן?

  עדיין לא שלחו לך את הספר בועזק'ה? יכול להיות שזה מיתוס? שמעתי הם לא במצב מי יודע כמה. אני מצטער אח שלו. בסוף יגיע הספר (או לא). יהיה בסדר (או לא). מקסימום, אני אדאג לשלוח לך ספר.

 6. זה באמת מיתוס (שכתבת ספר)
  זה דיבוק (שנכנס בי בענין הזה)
  זה ibooks כי זה כואב שאין לי את הספר (שלא כתבת).

 7. לפני שבועיים הייתי בחנות סטימצקי בקריון (שם של קניון מצליח בקרית ביאליק). חיפשתי את הספר, אבל לא מצאתי.

  ביקשתי עזרה מהמוכרת לאיתור הספר. הסברתי לה שמדובר בספר חדש. היא בדקה בקטלוג ומצאה אותו. בחנות לא היה הספר. ממה שהבנתי ממנה זה שאם אני רוצה את הספר, אני צריך להזמין אותו במיוחד.

  זה נשמע לי קצת מוזר שספר חדש יצא, צריך להזמין אותו במיוחד בסטימצקי. אני מאלה שאוהב למשש את הסחורה לפני שאני קונה, ואני לא יעשה הזמנה אם חלילה יהיה לי ספק שאני לא קונה את הסחורה.

  אצלנו, איפה שאני גר בעכו, אין חנויות ספרים בעברית. פעם היה סטימצקי מקומי, אבל הוא נסגר. כדי לקנות ספר, צריך לנסוע למקום אחר, או לחכות שהוא יגיע לספריה העירונית בעוד שנה, אם בכלל.

  יום חמישי האחרון (23/02/2006) נזדמן לי להיות בחיפה. נכנסתי לחנות סטימצקי בעיר התחתית. חיפשתי את הספר. לא מצאתי. כמעט התייאשתי וכמעט פניתי למוכרת, אבל אז ראיתי אותו שם על אחד הדוכנים (לא על המדף אלא על הדוכן שמציג סחורה חדשה).

  לקחתי ליד ודיפדתי. לפי התוכן שככה הצלחתי לקלוט, הוא נראה ספר מבטיח. פילוסופיה והיסטוריה של טכנולוגיה. זה אחד מז'אנרי הספרות האהובים עליי.

  הספר, למרות גודלו ועוביו הזעירים (מה שאומר שהטקסט בתוכו הוא מאמר קצת גדול) עולה 64 ש"ח. לא מעט בשבילי. היה לי הרושם שמדובר בספר קצת יותר גדול.

  אני מניח שאני אקנה אותו בקרוב. הכנסתי אותו כהוצאה מוכרת בתקציב האישי.

 8. סיימתי לקרוא את הספר שלך והוא מעניין מאוד. מה גם שמייד התחלתי את העולם הוא שטוח של תומס פרידמן וההקבלות (לפחות במה שהגעתי אליו בפרק השני) בדברים ששנייכם מדגישים מראות שהטענה של הספר צודקת.

 9. רוגל, אתה באמת רוצה שאני אקרא למוסיף? זה באמת מה שאתה רוצה? אתה לא מעדיף לחשוב על זה שוב?
  תחשוב על זה שוב רוגל, תחשוב על זה שוב.

 10. רוגל- אם בענייני רשתות שיווק עסקינן, הייתי רוצה שתחשוב עליי יותר כעל המאבטח בכניסה. אני יודע שאדר אמורה למלא את התפקיד, אבל היא מנצנצת לאחרונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *