אוריגאמי

נראה לי שמיקרוסופט נורא מקנאים בדרך שבה אפל וגוגל מצליחות לייצר באז בכל פעם מחדש עם איזה שירות דמיקולו שהן משיקות. לכן בימים האחרונים היא מקדמת בשיווק ויראלי פרויקט שנקרא "אוריגאמי" ושאף אחד לא יודע מה עומד מאחוריו.

Kevin 2.0 (אלא מה), סבור שהוא יודע על מה מדובר, ויש לו תמונות כדי להוכיח את זה.

הייתי אומר: "יהיה מעניין", רק שעם מיקרוסופט זה בדרך כלל לא נכון.

(מקור: Digg)

13 מחשבות על “אוריגאמי

 1. התאריך שכתוב במצגת הפלאש (היותר מדי רצינית מכדי מכדי לעבור בשיווק ויראלי) כבר עבר, לא?

  והנה עוד שמועה מ-Valleywag על משהו שגוגל עומדת לעשות:

  Google plans to launch social bookmarking, according to an inside source. Sure, it shouldn't be a surprise (they could just tweak the Search History feature), so the big question is whether it'll suck.

  If it does suck (and you kinda know it will), chances are Google won't admit it. It's not like Yahoo, who bought del.icio.us to fix problems with MyWeb. Google just doesn't do that, because they're INFALLIBLE.

  ועוד שמועה- גוגל עומדת להשיק שירות דמוי paypal.

  ..is it going to suck? you know it will.

 2. התאריכים באמריקאית הפוכים – הם לא אומרים "השלישי באוקטובר" אלא
  "october Third". מכיוון שהחודש נאמר ראשון, הוא גם מופיע ראשון בסימון התאריך. השלישי באוקטובר, למשל, נראה ככה: 10/3. כך שהתאריך לא הגיע עדיין.

 3. GBuy דווקא נחשב כמוצר יותר טוב מ – paypal. מה שראינו לאחרונה אלו, לפי דעתי, חלק מהתוצרים של הפיתוחים העצמאים בגוגל. GBUY נראה לי יותר כאחד ממוצרי הליבה

 4. אפ'חד לא יגיד משהו על המוצר עצמו – אוריגמי? אני אישית חושב שזה יכול להיות מאוד מוצלח. יש פער גדול בין לפטופ (שבעולם הנאור כבר מזמן קוראים לו נוטבוק) ובין מחשב כף יד. בשילוב עם WiMAX יכול להיות כאן להיט. ואם זה יריץ תוכנה של וינדוס, כלומר לא יצטרכו גירסאות מיוחדות בשביל זה, אני בהחלט אשקול לקנות.

 5. אחד אחד,
  אוריגמי הינו כנראה מוצר מעניין מכמה סיבות: ניידות, ממלא חלל ריק כרגע וזו פעם ראשונה שמיקרוסופט מייצרת את השוק במקום לגנוב אותו ואחרון חביב נראה שמיקרוסופט מאמצת את גישת הלקוח הרזה – מה שיכול להוות סיכון לשתי התוכנות הכי מכניסות שלה (ווינדוס ואופיס).
  לגבי GBuy, גוגל נותנים למפתחים שלהם לפתח פרוייקטים עצמאיים (לפי מיטב ידיעתי הם מקצים לכך חמישית מזמן העבודה) פרוייקט כמו page creator נראה על פניו כפרוייקט כזה. הפילוסופיה מאחורי הגישה הזו היא שאתה יכול לקבל הרבה מאוד מרתימת היצירתיות של עובדים מוכשרים לטובת החברה. במקביל גוגל מנהלים פרוייקטים שמשרתים את המודל העיסקי באופן ישיר – שיפור טכנולוגית החיפוש ופרסום מקוון הינם 2 תוכניות כאלה (program – מספר פרוייקטים המשרתים מטרה עסקית). להערכתי GBuy הינו פרוייקט במסגרת אחת התוכניות הללו. מעבר לכך ביקורות שקראתי טוענות שחווית השימוש בו טובה יותר מאשר paypal, מה שלא מפתיע מאחר שזה היה מוצר שלא השתפר במשך תקופה ארוכה.
  וכמו שאני תמיד טוען – יריבו הנערים לפנינו. בשבילנו זה בטח טוב יותר:)

 6. למה יש לי תחושה שהפעם היו"ר יאכל את הכובע ???…
  טוב ,אולי סתם מגרד לי ברגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *