סגרו את NRG!!!

סתם.

הם אומרים שזו הפסקת חשמל.

לדעתי לחשמל נמאס להפעיל את השרתים שלהם.

עדכון: 12:30. האנרגיה חזרה לאתר האנרגיה אחרי בוקר נטול.

עדכון 2: 13:14. שוב נפל האתר. לא נורא. ממילא לא היה מה לקרוא שם.

21 מחשבות על “סגרו את NRG!!!

 1. תגידו, אפשר להריץ פה איזה משפט רציני? מן הסתם השרתים שלהם לא נמצאים פיזית בבית מעריב (ואולי כן?) אלא באיזו חוות אירוח נורמלית, אצל אחד מספקי האינטרנט או מד-1. ואם זה כך, אז זה לא סביר שהפסקת חשמל תשבית את המתקן, ובכל מקרה היא תשבית את כל השרתים שם.
  בקיצור, יותר סביר שמישהו עשה ריסטרט בטעות. או לא בטעות. מחכה להאקר האיראני שייקח אחריות.

 2. עד כמה שידוע לי השרתים נמצאים במקום עצמו.
  כשהייתי בערוץ 2 צילמתי שם אייטם והיינו צריכים לעבור מהחדר שבו תיכננו את הראיון לחדר אחר כי הוא היה קרוב לחדר השרתים שפשוט הפיץ רעש בלתי נסבל בכל הקומה. מצד שני, יכול להיות שזה חדר שיש בו רמקול שעושה "וואוו ואווו ואווו ברררר ואווו בררר בררר" – כדי לבלבל את האויב!

  מצד שלישי – זו גם שאלה שליכטש יוכל לענות עליה טוב יותר.

 3. כשהאתר עלה חזרה אפשר היה לראות הודעות על שגיאות קוד בכל מיני מקומות וקישורים שלא פועלים. מה שרומז אולי שהאתר לא ירד בגלל בעיות חשמל, אלא בגלל שדרוג שלא צלח היטב. אולי הם השתמשו בטעות בגיבוי של סקיפי.

 4. מה פתאום, הם לא מצנזרים. פשוט חלק מהתגובות לא מתקבלות במערכת בגלל עומס. ואם ההשגחה העליונה דואגת שזה יקרה רק לתגובות של חילונים וסמולנים ימ"ש אז זה לא אשמת העורכים.

 5. הפסקת חשמל לא אמורה לפגוע בחוות שרתים, ואם הייתה הפסקת חשמל באחת החוות של הספקים אז חמישית מהאתרים הישראלים לא היו עובדים.
  לדעתי הם מחזיקים את זה אצלם ויש להם מספר שרתי שירות ושרת נתונים אחד ושהבעיה הייתה עם שרת הנתונים (יכול להיות שהפסקת חשמל עשתה לו משהו) תיקנו אותו והוא שוב התקלקל.

  זו דעתי.

 6. לא נורא תומרק, בעיתות משבר שכאלה תמיד תזכר בליאונידים ובתרומתם למפלס העצבים של מערכת נענע, ותדע שהכל בסדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *