"לכלכנו"

במיקרוסופט מודים: "לכלכנו". הבעיה היא שיש כל כך הרבה מגזרים במיקרוסופט שהמשפט הזה נכון לגביהם, שיש צורך בהבהרה.

לפני כשנה טענתי בהרצאה בפני עובדי מיקרוסופט ישראל שהעובדה שאף אחד לא רדף אחריהם בתחום הדפדפנים גרמה להם לקפוא על שמריהם ולהוציא לשוק דפדפן עייף, ישן ובאופן כללי מיכוער. אריה סקופ, אז מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, אמר לי שהוא ישמח אם אראה לו כמה הכנסות יש למיקרוסופט מהדפדפן הזה (ובכך רמז לכך שאין לבוא לחברה בטענות, שכן ממילא היא עושה לנו טובה שהיא מפתחת דפדפן, דפוק ככל שיהיה).

כעת, במיקרוסופט מכים על חטא וטוענים שהם עשו טעות כשלא פיתחו את הדפדפן.

לאאא! וואלה?!

עדכון: ועכשיו מיקרוסופט מדווחת כי השקת חלונות ויסטה תדחה לינואר 2007. מה?? מיקרוסופט לא עומדת בלוחות הזמנים הדחויים שלה גם כך? לא יכול להיות!

8 מחשבות על “"לכלכנו"

  1. אני לא מבין מה אתה רוצה. הדפדפן של מיקרוסופט הוא אחד הדפדפנים המעולים. הוא נוח, הוא עובד (כמעט) עם הכל, ויותר אנשים מבינים את זה מיום ליום. אני, אישית, מרוצה ממנו. באמת! הוא פשוט נוח, עולה בזריזות, בקיצור – תגיד מה שתגיד, אני, נשאר עם הפיירפוקס. ובהזדמנות זו הייתי רוצה להתנצל בשמך, ולהגיד תודה מיקרוסופט! תודה על מוצר איכותי, חינמי, בקוד פתוח, עם אקסטנשנים וקהילה תומכת! תודה על הנדסת האנוש החכמה, ועל העדכונים המהירים! אל תשימו לב – חסר לו בורג / אם תשימו לב אליו / תקבלו סחרחורת! מייק-רו-סופט! מייק-רו-סופט! הוּ! הוּ! הוּ! הוּ!. להורדת הדפדפן של מיקרוסופט לחצו כאן.

  2. אם האנשים שקנו את ie7 היו שמים את הלינק דרך חשבון בספרד פיירפוקס היו להם מלא מלא נקודות שם והם היו מקבלים חולצה חינם
    בזבוז
    פשוט בזבוז!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *