יומולדת, בחירות, מינויים + דרושים

גבירותיי ורבותיי, ארבע הודעות חשובות

1. ליקיר הגלוב, סלע קיומינו, בשר מבשרינו, מוסיף, יש היום (יום ו', ה-24 במארס) יומולדת. הילד חוגג 30 שנה להיווסדו ומגיע לו מזל"ט ועד 120 (הגיל בו ככל הנראה יחשוף את העיצוב החדש של הגלוב).

2. ביום שני בחצות, ישיק הגלוב את סקר הקונצרן לבחירות. אתם מוזמנים להשתתף, להצביע ולהשפיע. ביום שלישי בשעה 21:00 – שעה לפני תוצאות המדגמים בטלוויזיה, נפרסם את תוצאות הבחירות של מבקרי הגלוב. אל תחמיצו (MrM – ניתן לך קורס מיוחד ב"זהה את הקלפי" ו"איך מכניסים פתק למעטפה").

3. מאז ראשית החודש בדקנו שתי מועמדות חדשות לתפקידים בכירים בקונצרן. פורצלינה, שביקשה להתקבל לתפקיד "אחראית קשרי לקוחות מול ההמון היפני הזועם", נעלמה בתקופה האחרונה ולכן, בצער רב, מועמדותה הוסרה (אפשר לערער לוועדת הערעורים העליונה). דנדוש, נבחנה תחילה לתפקיד הכתבת הצבאית של הגלוב אך בסופו של דבר נבחנה לתפקיד "מלכת הסאדו של הגלוב". בהתחלה היא לקחה את התפקיד יותר מדי ללב אבל באחרונה היא נרגעה ונראה שהיא משתמשת בשוט שלה בתבונה. אי לכך, הרייני להכריז שדנדוש היא מלכת הסאדו של הגלוב.

בנוסף, ברצוני להודות לבן קלינגר שסייע רבות בהחלפת שעון הדוקטורט לשעון חדש שאינו מבוסס על פלאש (ולכן הוא קל יותר). קלינגר מועמד לתפקיד "קונסול של כבוד".

4. אני עדיין מחפש מאבטח/ת חדש/ה לקמפוס. הדלתות פרוצות וכל ארחי פרחי ומומו שמומו יכולים להיכנס. מועמדים – הגישו טפסים לאימייל הסגול עם הנקודות הצהובות. מועמדים לתפקידים אחרים – גם אתם מוזמנים לשלוח טפסים בציון המשרה המבוקשת.

23 מחשבות על “יומולדת, בחירות, מינויים + דרושים

 1. מזל"ט לכל המוסיפים שבינינו, וכמה דברים:
  1. אני יודע להכניס פתק למעטפה! אני שם עלה ירוק בקלפי! (אם הייתה לי זכות בחירה)
  2. שככת שבכניסה לקמפוס עומדים הבריונים שלי, לכן כל הארחי פרחי שנכנסים הם פשוט אלה שהבריונים נותנםי להם להיכנס (שים לב שלכל האנשים שנכנסים אין כסף לקנות שתיה במחיר מוזל במכונת הקולה בלובי, זה בגלל שהמאבטחים לוקחים להם אותו!)
  3. השעון הוא לפי שעון המחשב, מה שגורם לזה שאם אני מזיז את שעון המחשב שלי למחר בצהריים עוד חמישים שנה, יוצא שכבר סיימת את הדוקטורט ושאתה כבר מזמן מזמן פרופסור מן המניין.
  נסה את זה 🙂

 2. 1. מזל-טוב ענק מוסיף, שתזכה למצוות ולבנים זכרים.
  2. תודה ליו"ר הנכבד על המינוי, זה מגיע בדיוק הזמן כמתנת יום-הולדת (כן, כן… יום שני הקרוב, ה27 לחודש, מציינת בדיוק עשור פחות מהקשיש בסעיף 1).
  3. חוץ מהמינוי חברה שלי קנתה לי את הספר של היו"ר במתנה, והחליטה לקרוא אותו לפני שהיא נותנת לי אותו, וכרגע מאיימת לא לוותר עליו, ככה שאם מישהו מתעניין האופציה הזו פתחוה כשי צנוע מהקונצרן ועובדיו למלכת הסאדו המוכתרת שלהם.
  4.

 3. שוב תודה לכולם. אני שמח שלמרות שהזדקנתי ואיני צעיר כפי שהייתי, אתם עוד טורחים להתייחס אליי.

  בקרוב הפוסט "מדוע החלטתי להצביע ל'גיל' בבחירות הקרובות". חנן כהן, מאחורייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *