מותק, האינטרנט התכווץ

א', הקורא המתמיד מהגולה, שלח לאימייל הסגול עם הנקודות הצהובות את הקישור לכתבה הזו (במקור מהני"ט) ולאתר של חברת Webaroo. הרעיון של החברה הזו, הוא איך לומר, מוזר ומעניין.

החברה יצרה שיתוף פעולה עם יצרנית המחשבים הניידים Acer. על הדיסק הקשיח של המחשבים הניידים יותקן מראש מאגר נתונים שיכיל 40 ג'יגה-ביית של מידע. לטענת Webarro, מאגר נתונים זה מהווה דחיסה של חתיכת אינטרנט גדולה שתאפשר למשתמש לבצע חיפוש באינטרנט מבלי להיות מחובר לאינטרנט.

המממ. מי מוכן לבדוק ולספר? (אפשר להוריד את התוכנה כאן)

28 מחשבות על “מותק, האינטרנט התכווץ

 1. שמח לראות אותך, האינטרנט לא עד כדי כך גדול…

  תמר, זה לא כיף שאת אישה, תחזרי להיות תומר הישן והטוב

 2. אני נשבעת שראיתי הודעה של מרמ בצהרים שהוא חזר מהפסיכומטרי, או מתל אביב, או מאיפשהו….

 3. תגידו מישהו עוד פה? .. זה מזכיר לי את הימים המאושרים .. פעם בחופשים שהיה ממש משעמם היו ימים לבנים בפורומים היינו נשארים כל הלילה (אני והחברים הוירטואלים שלי) ומצפיםי את הפורומים .. אך הזמנים הטובים

 4. לא תופסים בכלל מעזריאלי, המפגשים של בני הנוער שם כי קל להגיע לשם מכל רחבי הארץ (רכבות ואוטובוסים).
  החברה שנפגשתי איתם באמת מכל הארץ- אחד מאיזה מושב בעמק יזרעאל, אחת מקריית גת, כמה מאשדוד, אני מהוד השרון, שניים מבאר שבע וכל השאר מכל מיני מושבים בצפון ובשרון.

 5. (וסליחה שאני חוזר לנושא)
  זה נשמע לי יותר כמו רעיון פרסומי מאשר שימושי.
  אני זוכר שפעם לפני 10-12 שנים בערך ניסו לעשות את זה עם דיסק שמכיל הרבה אתרים (נו, אז האינטרנט היה קטן יותר) וזה היה דבילי לגמרי.
  זה נשמע לי מתאים אולי לאנשים שלא היה להם אף פעם אינטרנט, אז לא מפריע להם שאין להם שם אימייל ואתרים עדכניים.
  שלא לדבר על זה שהם יהיו חשופים לתביעות מכאן ועד הודעה חדשה.

 6. omeran – ראשית, יכול להיות שיש משהו בדבריך. לכן אני מחכה שמישהו ינסה ויספר עד כמה זה מוצלח הדבר הזה. שנית, תביעות? למה תביעות? אני לא רואה כאן עילה לתביעה.

 7. תביעות – מכיוון שאתרים פופולריים (לא כאלה שבאמת צריכים את הפרסום הזה) לא אוהבים שמעתיקים אותם – לפעמים אוהבים לתרץ את זה בזכויות יוצרים (מה שאולי נכון) אבל נראה לי שהסיבה העיקרית היא שזה פוגע להם בפרסום באתר.
  אגב, היו הרבה מקרים שאתרים איימו בתביעות על deep linking, שזה הרבה פחות חמור (למרות שלא שמעתי על איזושהי תביעה שבאמת יצאה לפועל)

 8. אין שום קשר בין deep linking לבין המקרה הזה. על פי ההיגיון שלך אפשר לתבוע גם את גוגל על כך שהם "מעתיקים" את האינטרנט ובמקרה של גוגל הם באמת מעתיקים את האינטרנט עם ה-cache שלהם. בקיצור, אני עדיין לא רואה עילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *