שתי משרות פתוחות: עוזרי הוראה

לפני כשנתיים פרסמתי את הפוסט הזה והזמנתי מועמדים פוסט-ציונים אשר מעוניינים במשרת תרגול לקורס “יסודות החשיבה החברתית” (בבית הספר לתקשורת, המכללה למנהל) לשלוח אליי קורות חיים. קיבלתי לא מעט פניות, ואחת מהן, של טלי מילשטיין, התממשה. זה היה בינגו מטורף. לא רק שאני חולה עליה, הסטודנטים חולים עליה.

אבל חלפו שנתיים וטלי ממשיכה בדרכה האקדמית (שאין לי צל של ספק שתהיה לגמרי מבריקה) ומשרת המתרגל בקורס שוב פנויה. הנה מה שכתבתי לפני שנתיים – זה נכון גם הפעם:

אני מחפש עוזר/ת הוראה בעל תואר ראשון (לפחות) בסוציולוגיה, אשר נמצא במהלך לימודיו/ה לתואר שני (לא חייב להיות בסוציולוגיה) ויש לו/ה ניסיון בהוראה (למרות שאין בקורס הזה תרגיל). עדיפות תינתן למועמדים אשר תרגלו את הקורס “מבוא לסוציולוגיה” ו/או קורסים אחרים בסוציולוגיה ויכולים להציג המלצות. גם דוקטורנטים יתקבלו בשמחה.

דרישות: נוכחות בקורס במהלך השנה, שעת קבלה, שמטרתה לסייע לסטודנטים מתקשים, ובדיקת מבחנים.

עדיפות לעוכרי ישראל, מנאצי המדינה, אנרכיסטיים של הגדר וחוגגי הנאקבה. מצייני הנכסה ביום תענית והלקאה עצמית: יתרון.

אם אתם סבורים שאתם עומדים בקריטריונים ובא לכם לסייע לי בקורס תשתית חשוב במיוחד, תוך שאתם נהנים מחברתי וצוחקים מכל בדיחותיי (זו גם דרישת סף, כן?) אנא שלחו אליי את קורות חייכם, של חברכם או גיסתכם לכתובת: yuval.dror אצל ג’ימייל.קום.

אני מנצל הזדמנות זו כדי להציג בפניכם משרת תרגול נוספת שהתפנתה במסלול הדיגיטלי.

המדובר במשרת מתרגל לסדנת “פוטושופ“. באופן טבעי הסדנה הזו מבוקשת במיוחד ומשום כך היא מועברת במהלך השנה ארבע פעמים לארבע קבוצות שונות. את הקורס מעביר גיא לוי והוא זקוק לעוזר הוראה שיסייע לו במהלך הקורס אשר מתקיים במעבדה הדיגיטלית שלנו (המצוידת במחשבי מקינטוש מעוררי קנאה).

באופן טבעי, מועמדים המבקשים להתמודד על משרה זו נדרשים להציג שליטה מוחלטת בתוכנה כמו גם רצון ותשוקה לסייע לסטודנטים צעירים ללמוד ולהכיר אותה.

את קורות החיים של מועמדים המבקשים לתרגל את סדנת הפוטושופ שלחו אל: guylevy אצל ג’ימייל.קום.

יתכן שבשבועות הקרובים יתפנו משרות נוספת של מתרגלים ועוזרי הוראה (משרות המרצים במסלול סגורות זה מכבר) או אז אנצל במה זו פעם נוספת.

אשמח אם תעבירו קישור לפוסט זה לחבריכם שעשויים למצוא בו עניין.

נכתבו 7 תגובות לפוסט “שתי משרות פתוחות: עוזרי הוראה”

 1. טלי מילשטיין:

  לממשיכ/ה הפוטנציאליים שלי,
  ניתנת לכם הזדמנות לעבוד יחד עם אדם מעניין ומצחיק, שהוא גם מפרגן ונותן מרחב עצום לביטוי עצמי. התחושה שמתקבלת היא של שותפות ושוויוניות אמיתית במהלך העבודה וזה נדיר מאוד בחיים בכלל ובאקדמיה בפרט.
  אל תוותרו, אתם לא תצטערו.
  טלי

 2. קיפודפותם:

  יובל, אתה גורם לי להצטער שאני במתמטיקה

 3. תוהה:

  מה אם אני עוכר ישראל ואנרכיסט של הגדר אבל פספסתי את שתי חגיגות הנכבה האחרונות?

 4. יובל:

  אני אשקול את המועמדות שלך אבל אתה יודע, זה לא מלהיב. שתי חגיגות נכבה?! שתיים רצוף? זה לא נשמע טוב. אבל פסדר נו, אתה יודע, אתה לא יכול להיות גם אנרכיסט וגם להקפיד על הכללים. תגיש נו, תגיש.

 5. אלי:

  אוף-גם אני לא מתאים…למרות שאני חוגג כל נכבה (בדגש על חוגג) אבל אני מהנדס מדיי.

 6. דנדוש:

  סאמק ערס. פעם שנייה בשבוע האחרון שההחלטה לא ללמוד סוציולוגיה בתואר הראשון נוגסת לי בעכוז.

 7. קול קורא למרצים דיגיטליים – תשע"ד | מאבד תמלילים - הגלוב:

  […] מדי פעם אני מנצל את הבמה של הגלוב כדי לפרסם קול קורא למרצים בתחום שעליו מופקד. הנה קול קורא נוסף לארבע משרות שאני מעוניין לאייש במרצים מנוסים, יצירתיים ומצוינים (הפניה היא, כמובן, לגברים ולנשים). […]

הוספת תגובה משלך

תצוגה מקדימה: