בקרוב סערה מושלמת

בפוסט האחרון שלי מנובמבר 2023, כתבתי "בשבועות האחרונים אני עסוק בפרויקט שקשור במספרים". האמת היא שאני עסוק בפרויקט הזה הרבה יותר מכמה שבועות – אני עסוק בו קרוב לשלוש שנים.

הוא החל כמחשבה להרים סדרה עבור "עושים טכנולוגיה". עד כה אורכה של הסדרה הארוכה ביותר שהעליתי ל"עושים טכנולוגיה" היה שלושה פרקים. החלטתי לנסות ולפתח סדרה ארוכה יותר, כזו של שישה פרקים. מכאן והלאה הדברים הסתבכו: שישה הפכו לשמונה, שמונה הפכו לעשרה ואז לאחד-עשר. אם בזה לא די, הסדרה הזו, שבהתחלה חשבתי לשלב אותה בתוך "עושים טכנולוגיה", התפתחה למשהו אחר לגמרי ולכן החלטתי לעשות לה ספין-אוף לפודקסט נפרד.
אני קורא לו "סערה מושלמת".

לפני כמה ימים העליתי פרומו לסדרה ובימים אלו אני עורך אותה. היו לי כל מיני מחשבות בנוגע למימון של הסדרה הזו: לחפש מפרסמים, לחפש ספונסרים, לפצוח במימון המונים. אבל החלטתי שמכיוון שמלכתחילה לא ראיתי בעניין הזה פרויקט כלכלי, אני אשחרר אותה סתם כך לעולם, סוג של מתנה למאזינים ולמרחב הזה של האודיו שממנו אני כל כך נהנה בשנים האחרונות.

אתם מוזמנים לעקוב אחר "סערה מושלמת" בכל אפליקציות הפודקסטים שלכם או בעמוד המתעדכן שמוקדש לפודקסט ושאליו אעלה קישורים להאזנה (כבר כעת אפשר להאזין בו לפרומו) ומידע נוסף.

אם הדברים יתקדמו בהתאם לתוכניות, פרקים ראשונים יעלו לפיד במהלך מאי 2024.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *