כמה אופנתי

מאמר של מיטל שרון, מ-Netמגזין (לא עדיף שתחליטו באיזו שפה את כותבים את שם המגזין שלכם?), התפרסם באתר Ynet.
במאמר, מחליטה שרון להניף את נס המרד כשהיא מתוודה : "אני מתעבת גדג'טים". זה נורא אופנתי לצאת נגד הטכנולוגיה. כמה כתבות קראנו בחודשים האחרונים על אנשים שחזרו לרכב על אופניים, שלא מסתובבים עם טלפון סלולארי, שלא כותבים אימייל, שאין להם טלוויזיה בבית ושבאופן כללי כל מה שעובר דרכו זרם חשמלי, מגוחך בעיניהם. מאוד אופנתי.
אבל הבעיה של שרון במאמרה שלה היא לא העובדה שהיא מצטרפת לטרנד דקה אחרי שהוא מוצה אלא שאת כל הטיעונים שלה אפשר להכיל על כל מוצר שהוא. על ג'ינס, על קפה נמס, על תיק לבית ספר, על איפור. נכון שגדג'טים הם קצת יותר תובעניים אבל בשורה התחתונה לשרון יש בעיה עם השיטה הקפיטליסטית, עם פס הייצור, עם המערכת שמשווקת ללא הפסקה מוצרים. גדג'טים הם בסך הכל מקרה פרטי.
זה בסדר, זה ראוי, זה אפילו מדבר אליי, אבל גם את זה, אפעס, איך לומר מבלי להעליב, אמרו לפנייך.
הטיפוס הזה לדוגמה, כאן למטה, עם הזקן המצחיק. קרל.

6 מחשבות על “כמה אופנתי

 1. שמחה שזה מדבר אליך ומצטערת שהצטרפתי לטרנד שמוצה – לא הודיעו לי.
  בוודאי שהתיעוב של הגאדג'טים הוא רק סמל – זה בדיוק מה שכתוב שם. כל מרקסיסט בשקל עשרים יבחר נא לעצמו את המרד הקטן שלו.
  בגלל שאני יודעת שנכתבו כבר אלפמאות מאמרים כאלו, תיעוב הגאדג'טים היה רק תחנה בדרך למשהו אחר – השיטה שלי להתמודד עם הדיסוננס בין זה שלא בא לי לחזור למערה ולרכוב על סוסים ובין זה שלא בא לי פשוט לזרום בנהר הקפיטליסטי בלי איזו קריאת התנגדות, אפילו שברור לי שהיא חסרת שיניים.

 2. בנות מתעבות גאדג'טים? למה אף אחד לא אמר לי לפני שהתחלתי להזות בלילות על אייפוד קטן משלי עם דיסק של מינימום 20 ג'יגה?
  וחוצמזה, שאלה עקרונית: דילדו, נחשב גאדג'ט?

 3. 1. אני חושב שדילדו זה ההוא בלי הבטריה, אז השאלה לא רלבנטית. ויברטור עשוי להיות גאדג'ט אם הוא מסתנכרן עם האאוטלוק וכאלה.
  2. הבנת הנקרא: הוא לא אמר שכל הבנות מתעבות גאדג'טים, הוא אמר שמתעבי הגאדג'טים הם בנות. אקסלוסיבית. כלומר ייתכנו בנות שאינן סולדות מגאדג'טים, אולם מינם של מתעבי המכשירואידים חייב להיות נקבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *