16 מחשבות על “מה הוא רוצה?

 1. ואיך מוכרים חבילות התקשרות לאינטרנט שלא באמצעות עולם הפרסום? הרי הוא בעצמו אומר שלא מוכרים טמפונים – מוכרים תמונה של אישה מאושרת. לא מוכרים סכיני גילוח – מוכרים קונספט של גבריות. אז מה העניין? יש לו בעיה עם "פרסום"? נו? לכולנו יש. בקיצור, עדיין לא הבנתי – מה לכל הרוחות הוא רוצה.
  מישהו? מישהו?!?!

 2. ואני שואל- איפה האתרים המעניינים? איפה הקהילות המרגשות? לאילו אפשרויות אינסופיות ליצירה הוא מתכוון? ולמה הוא לא מזכיר את התפקיד החשוב ביותר של האינטרנט- האפשרות הבלתי מוגבלת להשיג כל סוג של פורונוגרפיה?

  שאלה חשובה נוספת- מה ההבדל בין הדימוי של האינטרנט שמופיע בפרסומות שהוא כל-כך מוקיע, לבין הדימוי ה"טמפוני" של האינטרנט שהוא מציע: "…מלאת אתרים מעניינים, קהילות שוקקות חיים, יומני רשת ואינסוף אפשרויות אמיתיות ליצירתיות, ביטוי, הנאה וקרבה וירטואלית?…רשת של גולשים שמבינים לא רק בטכנולוגיה אלא גם באופנה, צילום, פוליטיקה, אהבה, קולנוע, מוסיקה ובישול".

  בשורה התחתונה יובל, נראה לי שהוא רוצה לומר: "תוכניות טלויזיה- תזמינו אותי לדבר על אינטרנט, כי נדמה לי שאני לא גיק".

 3. העורכת בקשה טור, לא היה על מה לכתוב, הוא מקנא במומחים שמוזמנים לטלוויזיה, הוא רוצה להיות שנון, הוא רוצה צומי, משהו מכל זה נשמע מכל, יובל מותק?

 4. לא יפה. אני לא מסכים איתו (בין השאר כי אני לא מבין אותו), אבל לא הייתי מרחיק לכת עד כדי כך. אני מסכים איתך שהשימוש שלו במילה "גיק" כאילו זו הקללה הכי נוראה שיש בעולם, הוא שימוש מוזר, ואפילו די מעליב. אני גיק. מה רע?

 5. אני חושב שהוא טועה במשהו הרבה יותר בסיסי. הוא רוצה שבמקום למכור עכבר ותוכי, יסבירו לאנשים מה הם באמת מקבלים. אבל הוא מתעלם מזה שיש בישראל כבר הרבה יותר ממליון מנויים לאינטרנט מהיר, ויש עוד אנשים שמסתפקים באינטרנט במשרד. כל האנשים האלה יודעים טוב מה זה אינטרנט, ואם הם עדיין לא, אז פרסומת בטלויזיה לא תלמד אותם. גם הוא וגם עמיתיו בעיתונים ובחדשות ערוץ 2 ו-10 מתייחסים לאינטרנט כאל מוצר-נישה שולי שהוא נחלתם של מתי מעט (גיקים, אם תרצו). זה כבר מזמן לא ככה.
  חכו רגע, אני מנסה להשיג את האחראי על האינטר-נט כדי למחות בפניו.

 6. כולכם פיספסתם את משפט המפתח בכתבה, זה שמוכיח שהאיש לא מחובר למציאות – אפילו לא קצת (להלן התיטוטו לאיזכורכם):

  "בדיוק כמו שלא יבחרו לתפקיד כתב צבא גנרל מטורלל צמא דם והלום קרב, שרק ידבר בשפה פיקודית מיליטנטית, כך מוטלת על העורכים בטלוויזיה האחריות למצוא נציג ראוי לענייני האינטרנט. אדם רגוע, שפוי ועובר מסך שהעיניים שלו לא מהבהבות…." וכו וכו

  כאילו מה??? באיזו פלנטה הבנאדם חי?
  לא ראה ערוץ 2 בחיים שלו?
  אני חייב להגיד, שבחיים שלי לא קראתי תיאור כל כך מדויק של רוני דניאל כמו במשפט הראשון בפסקה הזאת..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *