רוב תודות

אני רוצה להודות לעשרות אלפי המשתתפים בפוסט "שאלת השאלות (סרטים)". הודות לכם, רשם "מאבד תמלילים" שיא חדש של כניסות לאתר וכעת הוא קרוב במיוחד להנפקה בבורסת איי פיג'י. לאחר ההנפקה, כל אחד מכם יקבל אופציה לרכישת עשרת אלפים מניות של "טום-טום ביננקה בע"מ" שהיא חברת הקלמנטינות הגדולה ביותר באיים זאת הודות להסכם החלפת אופציות שנחתם בימים האחרונים וזאת לפי שווי של 26 דולר לפני הכסף ובתוכו.

כן.

ושוב תודה.

11 מחשבות על “רוב תודות

 1. נו מה הקטע?
  למה אתה ממשיך לצנזר?
  למה רק לך מותר להעביר ביקורת ולאחרים לא?
  ממה אתה פוחד?
  אתה רגיש?
  אתה לא סומך כאן על הגולשים שהם ידעו לסנן את התכנים לבד?
  אתה מתנהג כמו מורה וילדים קטנים.
  מתי תתבגר, יובל?

 2. ידידי, אתה פעם אחר פעם עובר על החוק היחיד באתר הזה.
  לא לשעמם אותי.

  אני בעיקר מפהק כאשר אני קורא את מה שאתה כותב. וזה בסדר. פיהוק זה דבר חשוב, מכניס חמצן לגוף וכאלה.

  אבל נראה לי שאתה נורא סובל כאן, ולמרבה המזל, אין כאן חובת נוכחות. באינטרנט יש אתרים כמו החול שעל פני הים (או משו כזה). בחר לך גרגר אחר ושיהיה לך בהצלחה. זה לא שאתה לא מוזמן לבוא לבקר. נהפוך הוא – אתה לא מוזמן לבקר, אבל אם ממש בא לך לתרום לדיון, נסה לומר דברי טעם. אני יודע, זה לא קל.

  בכל אופן, אם בא לך להמשיך את הדיון (קשה לי להאמין, הרי אתה מתחבא מאחורי כינוי) אתה מוזמן לשלוח לי מייל, כי כאן הוא הסתיים (אני אוהב לפהק, אבל אני לא בטוח שהאחרים חובבי פיהוקים כמוני).

  יום טוב מותק.

 3. אני מריח פה משהו מסריח, ריח של קלמנטינה רקובה. ההצהרות שלך לגבי המניות והאופציות מדויקות בערך כמו אחוזי הקליעה של שחקן ספסל בגבס. בדקתי את הנושא, ו*אין* חברת קלמנטינות בשם “טום-טום ביננקה בע”מ”. למעשה, אין כזה דבר "חברת קלמנטינות"! אני מבקש לבדוק את הספרים שלך, ולא את אלה שקנית בסטימצקי. אני מבקש לפתוח בחקירה רצינית בנוגע להתנהלות הגלוב הזה. האם הפרשת 16.5% מהתגובות? האם דיווחת על קישורים חיצוניים? השלטון משחית! איפה הבושה? לא אשתוק ולא אנוח עד אשר אשיג את מבוקשי (100 שקל בשטר לא מסומן). תודה.

 4. אל חשש תומר הראשון.

  חברת "מאבד תמלילים" בע"מ מבוקרת באופן תקופתי על ידי זאב רוזנשטיין ושות', חברה להנהלת חשבונות בערבון מוגבל מאוד. כמו כן, הספרים, המחברות, הקלמרים והמחקים, נרכשו באופן חוקי בעזרתו האדיבה של ח"כ יאיר פרץ שמבין דבר אחד או שניים ברכישת דברים. הדירקטוריון מורכב ממספר אי זוגי של אנשים (אני וח"כ יחיאל חזן שממילא מצביע פעמיים) ולכן תמיד ההחלטות מתקבלות ברוב קולות.

  בקיצור, אין סיבה ומקור לחשש שלך.

  (100 שקל יחכו לך מתחת לשטיח של הבית. יחד עם התמונות שלך עם המאהבת שלך. תשתוק ת'פה שלך או שנדאג להעביר אותן לחמותך).

 5. אז זהו, שיש חשש. ולא סתם, חשש כבד. כבד יותר מסך משקלם של אריק ובניו. כבד יותר משרב כבד. כבד יותר מדימוי מבריק אחר שאני לא יכול לחשוב עליו עכשיו כי לא אכלתי עדיין ארוחת בוקר על חשבון הקונצרן, משהו סמלי, איזה ארוחת בוקר ישראלית דשנה מלווה בחדר עם נוף לים ושלל עיסויים מרגיעים של המעסה הכוסית (אפשר לכתוב כוסית בגלוב?) הזו שתמיד מוכנה לעשות הכל, אבל הכל, כדי שהלקוח יהיה מרוצה.

  אני בטוח שהדירקטוריון ישמח לשוחח עם חברי מהיס"מ, מהימ"מ וממע"מ בארבע עיניים, שיחה שיכולה להיות מעניינת, בעיקר בהתחשב בצילומי הוידאו המרשיעים והמצוינים, והכמעט אמיתיים שנמצאים ברשותי. כמובן שאפשר למנוע את הפגישה הזו, אם כל מבוקשי (100 שקל פלוס הוצאות נסיעה. לפראג) יינתן לי.

 6. שמע, קמצנות לא עובדת *עליי*. ממתי 150 שקלים אמורים לכסות הוצאות נסיעה לפראג? זה לא טבריה, אתה יודע. ושלא נדבר על המסמכים שיש בידי שמעידים על העלמות כספים פראיות שמתרחשות בתאגיד שלך, שלא לומר מונופול, שלא לומר הגבלים עסקיים, שלא לומר דבר אם אקבל את מה שמגיע לי (יורו, שטרות קטנים ועודף למונית).

 7. יובל,

  לא מעניין אותי מניות. קלמנטינות יש לי על העץ בגינה. (אתה מוזמן)..אני מעניין אותי שתמשיך לאבד תמלילים בקצב. וגם – באמת ראוי ללמוד ממך איך מנהלים ת'עסק..(:

  אגב, קיבלת כבר טלפונים מיַמה, צפונה, קֵדמה ונגבה?..הם מחפשים שם חברה טובה..

 8. חחחח תודה יגאל.
  הטלפונים לא מפסיקים לצלצל.
  זו הסיבה שאני ממנה את תומר הראשון לעוזר ליו"ר במשכורת של 30,000 שקל לחודש לא כולל הטבות ובונוסים. אני יודע לתגמל טוקבקיסטים נעימים.

  (תומר, אמרתי לך שתוק ת'פה שלך, לא?)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *