חידה

הגולשת הקטנה כותבת:

האישה היפה עצובה. ולמה היא עצובה? כי אין אומרים לה שהיא יפה. ואישה יפה שכן אומרים לה שהיא יפה, גם כן עצובה. כי אישה שנחשבת ליפה, יכלה להרשות לעצמה להיראות קצת עצובה. אז זהו, שסוף-סוף יצאה רשמית "אופן אופיס 2" בממשק עברי והיא גם יפה וגם לא עצובה

אה?!

לפותרים נכונה קדימות במתן כאפות למוסיף.

8 מחשבות על “חידה

 1. הייתי מלכלך ומסביר למה אופו אופיס עצובה, אבל אולי הגולשת הקטנה עצובה כי לא אומרים לה שהיא יפה אלא בעיקר מנסים לתהות על קנקנה.

  התשובה היא שהגולשת הקטנה לא ממש יכולה להסביר למה לא להתקין OOo2.0 שהוא מבורך (היום שדרגתי ל2.0.1).

 2. עם כל הכבוד לגולשת הקטנה, ויש כבוד, אי אפשר להרבות פיוט ולהפליג במטאפורות באתר שנראה בפיירפוקס ככה:

  והיא גם יפה וגם לאבממשק עברי "2"אופן אופיס אז זהו, שסוף-סוף יצאה רשמית

 3. פינגבק: לינמגזין ~
 4. הכוונה היא שאופן אופיס 2 בעברית גם יפה וגם אומרים לה שהיא יפה
  הבנת הנקרא יו"ר, הבנת הנקרא
  עכשיו אפשר לתת למוסיף כפה?

 5. מישהו מכם הוריד את הקובץ? אתם מאמינים שאיזשהו עורך ב'הארץ' בדק במה מדובר לפני שהעלו את הכתבה לאתר? מה הלאה? בני ציפר כותב על הזיונים שלו בבורות השופכין של איזמיר? יוסי שריד כותב על אורגיות סקס אוראלי במסדרונות הכנסת?
  מגוחך.

 6. מזמן הגעתי למסקנה שהגולשת הקטנה גדולה עלי. הניסיונות האמיצים לעקוב אחרי ההתפתלויות המילוליות וההתעקלויות המשפטיות עשוי לגרום לי לאירוע מוח (קל). מה לעשות לא כולנו חכמים כל כך.

 7. נראה לי בהתחלה שהיא התכוונה לזה שעכשיו שיש חבילה גם חינמית וגם סבירה (נניח, מאוד נניח…), אח"כ תהיתי אולי יש לזה משמעות סיפרותית כלשהי שכן אנטי-אינטלקטואל אנוכי, אבל בסוף החלטתי שכנראה כהרגלה בקודש של מיכלי היא מדברת על סקס; חבילה אישה ויפה בפיסקה אחת – חייבת להיות איזושהי קונוטציה מינית מתוחכמת שלא הבנתי.

  מרביצים לסמולנים? יייפי!
  תמיד חלמתי לסגור מעגל ולהרביץ לסמולנים כמו שהרביצו לי בתיכון…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *