המיץ של הזבל

כנראה שוואלה באמת מחפשים היכן נמצאת תחתית החבית מבחינת הטקסטים שהם מציגים.
היום לדוגמה, בעמוד הראשי הופיע קישור לטקסט הזה שכותרתו: "ניתוח פלסטי לאישיות" ובו מופיעים ציטוטים מעין אלה:

בסדנאות לפיתוח ביטחון עצמי, ממלמלים כל מיני פסיכולוגים ש"את זה מה שאת משדרת", לכן באתי ללמדכן כיצד להיות כוסיות אורגינל. מה שלא עשה הטבע, תעשה גלי. הערה חשובה לכונפות כעורות במיוחד: הטור הזה לא יהפוך אתכן לבר רפאלי, אז תתחילו לחסוך לניתוחים. מה שכן, כמה גינונים של כוסיות ברפרטואר לא הזיקו לאף אחת.

ובהמשך:

דיבור של כוסית, מה לעשות, הוא דיבור של פוסטמה, כך שגם אם דיפ אינסייד את איינשטיין, אין שום סיבה שאאוטסייד לא תהיי גלית גוטמן. דברי כמוה.. כוסיות תמיד שמות לב לכל מה שקשור בהופעה שלהן. את יוצאת למסיבה בערב? שרייני לעצמך שעתיים להתארגנות כדי שלא תפספסי שום דבר: הסיכות בשיער, הציפורניים ברגליים, התאמת החזייה לבגדים (אחת ולתמיד – חזייה רגילה עם חולצת קולר זה אסון) ואיפור מדוד.

ולסיום, העצה המסכמת:

את צריכה להתחיל לחשוב כמו כוסית.

אני יודע, אני יודע, עכשיו יבואו מוואלה ויגידו שהם כמו "בלייזר", הם עושים פארודיה ושזה נורא מצחיק ובכלל ככה הנוער של היום מדבר וחושב, שהרי מן המפורסמות הוא שלבני הנוער יש בתוך המוח ערימה של קש.

מצטער, לא קונה את זה.
זה המיץ של הזבל של הטקסט.

4 מחשבות על “המיץ של הזבל

  1. מה שבאמת מבאס זה שהטקסטים האלה כן פופולריים בקהלים מסוימים. אני נכנס לוואלה רק כדי לקרוא אונליין כתבות שפורסמו קודם ב'הארץ' (מכירים את הטריק? במקום להשתמש בארכיון המעצבן של הארץ שעובד רק שישה ימים אחורה בחינם והשאר בכסף, פשוט עושים חיפוש רגיל בגוגל או וואלה כדי לאתר את הכתבה אצלם)

  2. גם באתר של הארץ יש דרך להגיע בחינם לכתבות ישנות.
    מאתרים את התאריך המבוקש, ואז מכניסים אותו לשורת הכתובת, לפי התבנית של אחד מהדפים שמראים את ימי השבוע הקודמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *