להניע את העגלה

אני לא נוהג להמליץ על אתרים שנותנים "טיפים וטריקים" לחלונות XP, אבל האתר הזה מציע 99 טיפים לשיפור המהירות של חלונות XP והם נראים לי אחלה.

ניסיתי את הטיפים האחרונים ברשימה להאצת מהירות הסגירה של חלונות XP מכיוון שבמחשב שלי, מהרגע שאני אומר לו ללכת לישון ועד שהוא סוגר את עצמו, חולפים שני עידנים גיאולוגיים. עבד פ33ה!

(דיסקליימר: אין בהמלצה זו אחריות לנכתב באתר. האם המחשב שלכם מתרסק בשל ההוראות שנכתבו באתר, לכו חפשו מי ינענע אתכם – לא מכיר אתכם)

(מקור: Digg)

6 מחשבות על “להניע את העגלה

  1. אני לא אשה גסת רוח בדר"כ, אבל (אם יותר לי להשתמש במושג שחלף מן העולם עם שנות השמונים): בחיית, מר מ' היקר, סתום כבר! הבנו – מייקרוסופט איז איוול. הבנו. אין צורך להמשיך ולחזור על זה, זה מייגע.

    ושוב, סליחה, אין בכוונת תגובה זו לפגוע במר מ', בלינוקס, בקוד פתוח ובחבריהם ברחבי הגלובס.

  2. כמה מטופש זה להקפיד לעשות "unload" לכל process. הרי ללא חשמל לא ישאר כלום בזיכרון. למה לא (לכל ארכטיקטים של windows שקוראים את הגלוב) פשוט לשלוח signal שאומר לכל תהליך – אח שלי – המחשב עוד שניה יורד – אנא סגור את כל הקבצים הפתוחים/תתריע על דברים לא שמורים וכד. אבל אתה לא חייב לעשות unload כי גם ככה המערכת יורדת…

  3. tnhr- לא יודע מה עשו שם אבל אצלי ("אחד 2006" לינוקס)

    דרדפת- אין לי כלום נגד מיקרוסופט, אני לא חושב שהם evil, אני חושב שהם חברה לגיטימית, אבל בחיית, המוצרים שלהם לא ראויים לשימוש.

    ואת מוזמנת להתעלם מהטוקבקים שלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *