קונספירציית דיווחי התנועה

ביום ראשון בבוקר אני נוסע מוקדם לכיוון דרום – כלומר לתל-אביב. כמו נהג ממושמע, אני נכנס לאתר גלי צה"ל כדי להביט בדיווחי התנועה ולדעת מה מצפה לי.

ובכן בשעה 08:50 בבוקר נכתב באתר כי יש עומס תנועה מצומת אולגה ועד מחלף חבצלת ובהמשך ממחלף פולג ועד מכון וינגייט. לא משהו שאנחנו לא מכירים. יצאתי מהבית 10 דקות לאחר מכן. לא דובים ולא זבובים. נסעתי כאילו היה שבת ב-07:00 בבוקר. כלום. זה לא שלא היו מכוניות, אבל לא עומס, ולא לחץ ולא נעליים.

נראה לי שכל העניין הזה עם הדיווחים הוא בכלל אוטומטי. הם מסתכלים על השעון ומעלים את הדיווחים בלי קשר למציאות. מגיעה השעה 09:00, הופ, הם מתחילים להסיר את הדיווחים. ויש לי גם תיאוריית קונספירציה. שימו לב:

גלגל"צ קשורה לגלי צה"ל. גלי צה"ל היא תחנה של צה"ל, צה"ל הוא זרוע של המדינה. למדינה יש עניין שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה כדי שהחברות ירוויחו כסף וישלמו מסים. לכן המדינה דרך צה"ל ודרך גלי צה"ל, נותנת הוראה לגלגל"צ להעלות דיווחים כאילו יש עומסי תנועה כדי שהעובדים יצאו מוקדם בבוקר ויגיעו לעבודה בזמן כשבפועל, אין כלום. כלום!

כמעט כמו פתח תקוה.

6 מחשבות על “קונספירציית דיווחי התנועה

  1. אני לגמרי בעניין. ברור שזה קונספירציה. אתה נוסע לך בחזרה מהדרום באמצע שבוע, ופתאום, בין צומת מעלה אבק לצומת דרדרי אלעד – פקק! אין רמזורים, אין תאונה, אין פחות נתיבים, ובכל זאת – פקק.

    קונספירציה.

  2. יש לי רעיון יותר טוב – שלח לי איזה מייל בבוקר, אני גר ממש על מחלף בית ינאי וככה אוכל לומר לך מה קורה באמת. (תעריף של 10.00 ש"ח לדקה, בשטרות לא מסומנים של 50 ב-7 לכל חודש)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *