הגלוב מתרחב

אני שמח להודיע שהיום קיבלתי הודעת דואר אלקטרוני ממנה עולה שתוכנית הגלוב להתפשט, להתרחב ולהשתלט על העולם מתחילה לתת את אותותיה.

glob

מסתבר שחטיבת השיווק שלנו החלה (בס"ד) למכור את מערכות האבטחה שפותחו בקונצרן על ידי מוסיף. מדובר במערכת אלקטרונית מתוחכמת שמסוגלת להבחין בכל פריצה שהיא לבית העסק. מיד לאחר האיתור והגילוי, היא נכנסת לפעולה והולכת לישון.

וזו רק ההתחלה.

36 מחשבות על “הגלוב מתרחב

 1. אנחנו מתרחבים לא למטרות מסחריות.
  אנחנו רוצים לשלוט בעולם. וגם לפוצץ את המיתוס כאילו פתח תקוה באמת קיימת.

 2. ליובל מתגובה 8, אני לא מחבב את המדיניות של המספרים. מילא להתחיל עם אבטחה פיזית, שזה ברור כי צריך להכניס כסף לגלוב לאור חשבון ההוצאות המנופח של מוסיף שהופיע בדוחות הכספיים, אבל למספר תגובות?

 3. אהה, הבחור מתגובה 11 – זה ניסיון, כן? אנחנו רוצים לראות אם יהיה יותר קל – בעיקר בפוסטים שבהם יש עשרות תגובות ומתחיל להיות קצת מסובך למצוא את האיש שהגבת לו. אם זה יעיק, תמיד אפשר לחזור אחורה.

 4. המספור תגובות הזה מעודד ספאם.
  אגב, רציתי לדעת- כשאתה הולך במסדרון ורפי גינת בא ממולך, איך עוברים אחד את השני? אתה הולך אחורה עד שאתה מגיע לדלת כדי שהוא יוכל לעבור או שיש איזו דרך אחרת? כי אני לא חושב שיש מסדרון שיכול להכיל את רפי גינת ועוד מישהו.

 5. אחחחחח באתי לכתוב "אני לא חושב שיש מסדרון שיכול להכיל את שניכם אבל רפי גינת לא קורא את הגלוב (אני מניח) ולכן הוא לא יכול להיעלב מזה ויובל כן קורא אותו ואותו אני לא רוצה להעליב, לכן כתבתי "רפי גינת ועוד מישהו"
  אתה חסר טעם טוב אתה
  יו"ר שאני אגיד לבריון שלי שיוציא אותו מהקמפוס?

 6. לסמולנים מתגובות 1 עד 28 כולל,
  לא הגיע הזמן שתחזרו לעבודה שלכם אלא אם היא לכתוב טוקבקים בשכר? ואם כן, אין אתרים אחרים לכתוב אותה?

  ומכאן לעניין הפוסט, שכנראה נשכח על ידי אנשים – יובל, כשאתה אומר ש"קיבלת הודעת דואר", האם זה היה בספאם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *