הגלוב עובר דירה

בין אם כותבים "אחסון" או "אכסון", הגלוב עובר דירה.

לאחר בדיקת הצעות רבות, החליטה הנהלת הקונצרן להיענות להצעתו הנדיבה (שאין נדיבה ממנה), של ידיד המערכת MrM, ולעבור לשרתי החברה שלו. משמעויות המעבר הן בעיקרן טכניות ואני מעוניין להביא אותן לידיעתכם.

מחר, יום חמישי, בשעות הצהריים, נתקשר לבזק בינלאומי ונבקש מהם לידע את שרתי האינטרנט בעולם (שולחים להם מכתב, חתום בשעווה ושנכתב בעזרת עט מנוצה), שמעתה, כאשר מקלידים popup.co.il, יש להפנות את הגולש לשרת החדש שלנו ולא לשרת שאיח(כ)סן אותנו עד עתה בבזק בינלאומי. זמן העדכון נע מ-10 דקות ועד 72 שעות. זה אומר שחלקכם יראו מיד את השרת החדש וחלקכם לא.

אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו להעמיד את האתר במקום החדש כך שהמעבר יהיה שקוף ובלתי כואב אבל יתכנו קשיי מעבר (שחזור מסד הנתונים, שינויי הגדרות כאלו ואחרים וכדומה). אנחנו מתכננים את המעבר ליום חמישי כך שבמידה ויהיו צרות הן יפלו על סוף השבוע וביום ראשון נוכל לצאת לדרך חדשה. למרות זאת אני מזמין אתכם לבוא ולבקר אותנו גם במהלך סוף השבוע.

שיהיה לנו בהצלחה ושוב תודה ל-MrM על העזרה, הנדיבות והסבלנות.

14 מחשבות על “הגלוב עובר דירה

  1. יש לי נסיון רב ולמוד כאבים בהעברה של וורדפרס כך שאם תיתקלו בבעיות אני אשמח לעזור 🙂

  2. רשמתי לפניי. כבר עכשיו יש כל מיני צרות עם הקידוד המשונה הזה של ה-UTF8 שכאשר מחזירים אותו מגיבוי חוזר בצורה של סימני שאלה. MRM כתב סקריפט שעושה הפוך על הפוך אבל זה פשוט סיוט שאין כדוגמתו.

  3. מוסיף- נו פרובלמה
    סגן מפקד- עילת עלי, ברגע שהדומיין עובר אני מפנה אותו לבלוג שלי ומשתלט על הקונצרן!

  4. MRM – זה דורש פרסום, הסקריפט הזה (!) .
    אתה יודע כמה תסכול ושערות שנתלשו סקריפט שכזה היה מונע ממני?

  5. בהחלט דורש פרסום, אבל הסקריפט הזה טוב רק לאתרים קטנים- את המסד נתונים של הגלוב צריך להעביר בחלקים בגלל שהסקריפט לא יודע להתמודד עם קבצים גדולים.

  6. ואני חשבתי שהוא סתם תיכוניסט מוכה גורל! בפעם הבאה תעדכנו אותי בבקשה בזה שמדובר בחתיכת מפלץ אינטרנט רציני…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *