די לתגים

למרות שכשמסבירים לי לאט אני מבין לאט, עדיין לא הבנתי למה התגים הפכו לדבר הכי טרנדי באינטרנט (רואה שחורות: אני עדיין מחכה לתשובתך בעניין הצעת העבודה שהוגשה לך).

מומי והחתול שלח לינק לאתר שמתייג מתנות. לטענת האתר, תיוג המתנות יאפשר לי לראות אילו מתנות מעניינות אנשים אחרים וזה ייתן לי רעיונות למתנות חדשות. כל כך אידיוטי.

א. מי קונה מתנות? הלו, שמעתם על צ'קים?!

ב. מי רוצה לדעת מה מעניין אנשים אחרים? אנחנו ישראלים!

ג. די כבר עם התגים האלו!

25 מחשבות על “די לתגים

 1. תגים הם כל כך שבוע שעבר. החלטתי לקבל את הצעת העבודה באופן זמני, וכצעד ראשון החלטתי לבטל את הטרנד למנות סמנכ"לים כאילו אין מחר שבו הבועה מתנפצת, ואז הטרנד יהיה לפטר סמנכ"לים, מלכות סאדו (איך לעזאזל אתה מצדיק את זה למשקיעים?!) ועו"די-מאפיה. בלי להזכיר שמות.

  נ.ב. העונה הרביעית של "בולשיט" נפתחה אתמול עם פרק על הצופים (Boy Scouts of America).

 2. הבעיה איתך ר"ש שאתה רואה שחורות. אתה לא מבין שהבועה לא תתפוצץ אף פעם? שהכסף ימשיך לזרום כמים? שרעיונות דבילים יצליחו לגייס מיליוני דולרים? במקום לקבל ג'וב, רכב מנהלים, ביטוח סמנכ"לים ובונוסים, אתה בוחר לפוצץ את הטרנד עליו אתה יושב.

  אני מציע לך לשקול שנית.

 3. מה דעתך על יועץ חיצוני (בשכר שערורייתי) לענייני טרנדים? אני חושש לקבל משרה כעובד מן השורה, וזאת כהפקת לקחים ממה שהתרחש אצלי בעבודה אתמול.

 4. הוו – ראשית ספר מה קרה אצלך בעבודה אתמול.

  שנית, התקבלת!

  זה גם המקום להכריז שתומר ליכטש ביקש לשמש כיועץ חיצוני לגלוב לענייני הרוח והנפש. נראה לי שיש טרנד חדש (פחחח) של ייעוץ חיצוני בשכר שערורייתי.

 5. אני מכיר בחור שמוכן לשמש כיועץ חיצוני ליועצים חיצוניים. השירות כולל תיוג יועצים לפי נושאים והתאמת צבע זוהר לכל נושא. כמובן שניתן לייצא יועצים או תגי יועצים לרשתות חברתיות ואתרי ייעוץ ויועצים. לעוד פרטים תוכל לחפש לפי התג "יעוצי יועצים יעוציים".

 6. לול

  חביבי, אתה יכול לעשות מיליונים עם הרעיונות שלך. אפשר לשכור את שירותיך כיועץ חיצוני לענייני ייעוץ בענייני תגים?

 7. אני יכול להיות מתאם יועצים חיצוניים בשכר שערורייתי בשכר שערורייתי? מישהו צריך לתאם ביניהם ובין הגלוב ואני צריך שכר שערורייתי (השכר כעו"ד המאפיה של הקונצרן לא מספק אותי, בינתיים אני מיליארדר, אני רוצה להיות קווואדריליונר).

 8. דוגמה לעניני מוזהבים ומנצנצים? השירות כולל בדיקה של תכשיטים, מוצרי יוקרה ושלל תפנוקים (וכשאין ברירה גם אתרים ושירותי רשת למיניהם) וסיווגם על פי מדד "כל הנוצץ זהב?" , לרבות הקמת מערך תיוגים המבוסס על בועות צבעוניות זוהרות.

 9. אני לא מתייג, והחשבון שלי בדלישס מראה את זה (כמה תגים יש לי שם? נראה לי 4: בלוג, ישראל, מעניין ושימושי) הבעיה התחילה אתמול כשהייתי צריך למצוא תמונה שמאוחסנת על המחשב שלי ולא זכרתי מתי צילמתי אותה. למרות שגם אם אני הייתי מתייג לא הייתי מתייג אותה בצורה שעוזרת למצוא אותה, עצם המחשבה על כך שלא תייגתי הפריעה לי.

 10. נזכרתי בספר שכותב דייויד וויינברגר (זה מקלוטריין) בשם Everything Is Miscellaneous על מיון ותיוג וכל מני דברים חכמים.

  אז חיפשתי בגוגל ועלה דף לתגית בטקנורטי בשם EverythingIsMiscellaneous

  http://www.technorati.com/tags/EverythingIsMiscellaneous

  שמישהו יעזור לי לצאת מהלופ! אני צריך להגיע היום הביתה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *