ציצים עענננקייים!

החפרן מפנה לידיעה מעניינת באתר “רדאר המשחקים” שעוסקת ביציאתו הצפויה של המשחק “סול קליבר” לקונסולת פלייסטיישן 3 ו-Xbox 360. סול קליבר, וזה כבר עניין של טעם אישי, הוא בעיניי משחק המכות המוצלחת ביותר לקונסולות ומכניס לכיס הקטן את כל הטקן-שמקן. החלק המעניין בידיעה הוא שחברת “נמקו” שאחראית על פיתוח המשחק, הכניסה את הדמויות הנשיות למנתח פלסטי כדי לטפל בציציהן.

התוצאה היא, איך לומר, ענקית!

זה לא שבעבר הדמויות הנשיות בעולם משחקי הוידאו סבלו מפרונט קטן במיוחד, אבל נראה שהפעם מישהו בנמנקו פיתח תסביך סיליקון רציני. שלא לדבר על זה, שלא ברור לי איך אפשר להילחם (ולנצח) עם איברים שנוגדים את כל חוקי הפיזיקה המוכרים על כדור הארץ.

כמובן שעכשיו יזנקו כל הפמניסטיות כנשוכות נחש ויזעקו כנגד האינדוקטרינציה שעושים לילדים (ומה בנוגע למבוגרים?) בנוגע לדמות הנשית האידיאלית וכמובן שזה נכון.

מצד שני, הַאבַּה-הַאבַּה!!

נכתבו 12 תגובות לפוסט “ציצים עענננקייים!”

 1. מוסיף:

  סקרים מראים – ציצים מוכרים!

 2. רואה שחורות:

  הי יובל, שכחת לשנות את שם כותב הפוסט ל-“תמר”.

 3. עומר:

  יש נקודה שבה באמת צריך להגיד: די, נו, באמת, די, נו, תמשיכו, די, אבל באמת, די… 😛

 4. ג'וני דו:

  זה בסדר, ר”ש, הוא איזן את זה ונתן את הקרדיט “תמר” לפוסט הבא.

 5. טל:

  אני שיחקתי סול קליבר 2 לגיים קיוב, יובל, Ivy היא חזקה, יש לה קומבו של בערך 12 מקשים שצריך לעשות בתוך פחות מ2 שניות, אני בקושי הייתי יכול לעשות את הקומבו ההוא.
  יש חוק בקשר למשחקים גם, ככל שהחזה יותר גדול= הדמות יותר חזקה.

 6. מולטיפלייר » ארכיון » גדול יותר מאי פעם:

  […] יובל דרור כותב על תופעה מוזרה שחצי אינטרנט מדסקס עליה מאז יציאת הטריילר הראשון של Soul Calibur 4: גודלו המשודרג של החזה של הדמות Ivy. מעניין אם בקטעי הסיפוריות המצחיקים שתמיד יש במשחקי מכות יציינו שהיא הלכה למנתח פלסטי בין המשחק השלישי לרביעי, ואיך לעזאזל הדמות שלה תצליח לזוז עם המשקולות האלה. […]

 7. עודד י.:

  רגע, יש תועלת למחלבות האלה מלבד לגרום לכל זכר לאבד כל עניין בפאמלה אנדרסון. היא עושה משהו איתם? קומבו? קרמבו? משו?

 8. שי פישר:

  יובל, כמה כניסות היו לפוסט הזה לעומת פוסטים אחרים?

 9. העולם על פי אינטל » ארכיון הבלוג » ציצים!:

  […] בגלוב של יובל דרור, הוא כותב על כך ש- Digg הפנה אותו לכתבה הזאת ב- Games Radar. הנושא: ציצים. ב- Soul Calibur 4, כל הדמויות עברו שידרוג חזותי קטן. וכשאני אומר “קטן”, זה למעשה שקר גס, אבל אולי עדיף שתלחצו על הקישור כדי לדעת על מה אני מדבר. […]

 10. חתול אדיש:

  אם לא רוצים שידברו על אם\מה שהאלימות במשחק יכולה לעולל לרגשות השברירים של הגוזלים התמימים שלנו, מגדילים את הציצים וכולם מתענינים. גאוני.

 11. אפי פוקס:

  רגע, אז מעכשיו צריך זיהוי ביומטרי מחובר לפלייסטיישן/איכסבוקס?

 12. bnmhb:

  hjmhjnnmn

הוספת תגובה משלך

תצוגה מקדימה: