26 מחשבות על “הגימלאים!!!!

 1. ממש עכשיו בעורץ 10 קט פייט גם בין הגימלאים לגימלאי שעבר לעבודה (באמת שאני לא זוכר שמות) … זה יגמר בהתקף לב.

 2. אותי מטריד דבר קטן – האם חברי הכנסת של הגימלאים יקבלו שכר או ישר פנסיה עבור עבודתם בכנסת?
  (עבודתם עאלק – אני מוכן לשים כסף על זה שמתוך שבעת הגימלאים שכנראה נכנסו לכנסת, לפחות שניים לא שורדים את מלוא 4 השנים)

 3. אל תאמרו קשישים – אמרו מאותגרים גילאית
  חכו חכו ,צוציקים – עוד מעט יתחילו החוקים האמיתים – קטטר לכל קשיש , מענק תותבות…

 4. מוסיף: בברכת "שתגדל כמו בצל, רגליים למעלה וראש באדמה" (המקור מסובך לי, צטער).

 5. בעיני הניתוח של מינה צמח היה מדויק לחלוטין לגבי תופעת הגימלאים. מהרגע שהסקרים ניבאו שהם עוברים את אחוז החסימה – נפתח הסכר. זו דוגמה קלאסית ומזעזעת לכוח של הסקרים בקביעת תוצאות הבחירות.

 6. אין לי מושג למה אנשים פה מסתלבטים על הגמלאים. ידוע וברור שזו אוכלוסיה שלא זוכה לייצוג בכנסת למרות שיש שם לא מעט קשישים. זו אוכלוסיה במצוקה כלכלית וחברתית. הסיבה היחידה שהם לא נכנסו לכנסת עד היום היא השמרנות של הקשישים עצמם, שהמשיכו להצביע כמו בצעירותם. מגיע להם יצוג ומגיע להם כל הכבוד. ורק תזכרו – ברי המזל מבינינו, הם יזכו להיות גמלאים. האחרים ימותו קודם בתאונת דרכים/התקף לב/סרטן. אין ברירה, חברים, אני חייב להצדיק את הכינוי שלי.

 7. ר"ש, תתקרב רגע, אני אוציא לך את המטאטא מהתחת.

  סתם נו, אל תרביץ. לא עם המטאטא לאאאאאאאאאא

 8. הרבה אנשים נשמו לרווחה שמדובר בגמלאים ולא בירוקים/עלה ירוק/תפנית/חץ – ולמעשה כל אחת הייתה מועמד שווה ובישראל העדרית מספיק רק שיחזו שתעבור את אחוז החסימה. ועדיין – הגמלאים ללא ספק עדיפים על כל אחת מהמפלגות המושחתות והמאכזבות, והציבור הראה את זה. תחשוב רק מה היה קורה אם כולם היו מקשיבים בקולך והולכים להצביע – הגמלאים היו מרכיבים את הממשלה…

 9. תשובה לעמית: הגימלאים לא יותר טובים מכל אחד מהאחרים שציינת. בסופו של דבר רובם הגדול של המצביעים לגמלאים הצביעו בלי לדעת מי עומד בראש הרשימה (ואני רוצה להאמין שאם היו יודעים לא היו מצביעים עבורם), ומי עומד מאחוריה (איגודי הגמלאים של חברת החשמל, אגד, בנק לאומי, בזק אל על, תע"ש ועוד כל מיני "מסכנים"). זו תופעה מדאיגה: כמות גדולה מאוד של מצביעים שפשוט לא טרחו לבדוק עבור מי הם מצביעים.

  מצד שני, שיעור הצבעה של 63% מראה על תופעה יותר מדאיגה.

 10. הגמלאים הם השחור החדש.
  כלומר זה מאוד אין להצביע גמלאים היום.
  הם זקנים, מגניבים, ומצחיקים. יש שם מישהו שדומה לגולום.
  אז למה לא?

 11. תראו, העם היה חייב להעניש את הפוליטיקאים, ולשמחתי הוא עשה זאת ובגדול. הליכוד שבגד במצביעיו, זיגזג, הושחת והשחית – ספג את המפלה הגדולה בתולדותיו. שינוי שהלכו בניגוד לכל הבטחותיהם לבוחר נעלמו מהמפה. קדימה הסתמנה בהתחלה כתשובה לכל מאוכזבי המפלגות, אבל מהר מאוד התגלו גם שם פרשיות שחיתות, וההצרה של אולמרט ש"הבחירות כבר הוכרעו" עלתה להם ביותר מ-10 מנדטים. אז לאן ילכו כל המנדטים האבודים ? למפלגות שלא הספיקו לאכזב את הבוחר כמו הגמלאים או ישראל ביתנו. זו הצבעת מחאה אפקטיבית שתגרום למפלגות הגדולות להפיק לקחים.

 12. אני רוצה להזכיר שהייצוג שלהם הוא לא רק של ציבור הגמלאים, אלא גם של ציבור צעיר בהרבה, שעליו נופל הנטל הכלכלי של תמיכה בהורים.
  בעוד לא הרבה זמן ההורים שלכם יהיו קשישים, ומי יצטרך לתמוך בהם? יפה.

 13. אם המצביעים של הגימלאים היו עושים זאת מתוך בחינה בכובד ראש של האפשרויות, דיינו. אבל אני מרגיש שמדובר בטרנד שטחי שמהווה אינדיקציה לניתוק של חלק גדול מהאזרחים במדינה הזאת מהמציאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *