כפפת USB

החורף עוד לא נגמר. קר לך והידיים קפואות, אבל את חייבת לעבוד. ככה זה כשעובדים בקונצרן בינלאומי עם שאיפות להשתלט על העולם.

אבל – אל דאגה. ליו"ר יש לפיתרון. חברי את הכפפה היוקרתית הזו לשקע ה-USB ומשטח מיוחד בתוך הכפפה יתחמם ויחמם את כפות ידייך העדינות.

למה אנחנו עושים זאת? כי כאן בגלוב, אנחנו דואגים לעובדות שלנו (וגם מכיוון שהן יודעות שמי שנתפסת לא מתקתקת נשלחת לסופשבוע של הרצאות בנושאי כלכלה חברה עם מוסיף).

(ותודה לתומר 1.0 על הלינק)

28 מחשבות על “כפפת USB

 1. אני חושב שכשהכפפות רואות שאתה לא מתקתק הן מחשמלות אותך.

  כן, אני יודע שזה פחות גרוע מהרצאות על כלכלה וחברה אצל מוסיף, אבל זה יותר מהיר ואפקטיבי.

 2. א. הקשר בין כלכלה ומוסיף הוא מקרי בהחלט.
  ב. לכן סוף שבוע שלם בחברתו המוקדש לנושא נחשב אכזרי.
  ג. גבר אמיתי הוא זה שיש לו סוודר טבעי על הידיים, ואין שום צורך בכפפות – חשמליות או לא.

 3. מרמ- על אנשים אין לי רחמים, אתה רוצה שאני אחוש סימפטיה לגורל הפרות שנשחטו כדי להלביש אותי בחליפת עור סקסית? לא נראה לי…

 4. נו באמת… למה מגדלים בקר, צאן, תרנגולות וכו'?
  כדי לקחת להם חלב, ביצים בשר ועור. זה נקרא כלכלה. אנשים מתפרנסים מזה.

 5. את אומרת שבגלל שהם חיות מותר להשתמש בהם כבכלי או מוצר?
  בגלל שאת אישה מותר ללמנוע ממך תעסוקה ושוויון הזדמנויות.
  בגלל שאנחנו יהודים מותר לשים אותנו במחנות שנעבוד את הגזע הארי.
  בגלל שהם שחורים מותר להם להיות עבדים של האמריקאים הלבנים.

  אל תשלי את עצמך- זה שאת עושה את זה ולא מישהו אחר לא הופך את זה לבסדר.

 6. אוי זה בולשיט ואתה יודע את זה… חלק מבעלי החיים הם מוצר, כן. מגדלים אותם ככזה ומתייחסים אליהם בהתאם. וכל השוואה בינם לבין בני אדם היא סתם יפות נפש.

 7. אני מסכים איתך שאני יפה נפש, אין בזה רע.
  אבל תזכרי שגם בתקופות שונות במהלך ההיסטוריה התייחסו גם לבני אדם כמוצר וזה עדיין קורה במקומות מסויימים בעולם ואפילו בישראל (עע חברות כח אדם). נגד זה את יוצאת כי את לא מי שעושה את זה.
  כל פעם שיש כתבה בלמהנט או בנארג' על ציד לוויתנים כל הטוקבקים מלאים זעקות מחאה בזמן שהטוקבקיסטים אוכלים סנדוויץ' עם פסטרמה.

  את היית חושבת לאכול את הכלב שלך? את היית חושבת לכלוא אותו בכלוב של מטר על מטר? לא, את מתייחסת אליו יפה ומאכילה אותו ומוציאה אותו לטייל שלוש פעמים ביום (כל זה בהנחה שיש לך כלב).

  פרות שנולדות לתוך עבדות- שקורעות תחת משקן עטיניהן המהונדסים גנטית לתפוקת חלב של 3000% שלא כדרך הטבע, תרנגולות שנשברות להן העצמות בגלל שנותנים להן מזון סוג ז' ושמטילות ביצים כל יום- דבר שגומר להן את הסידן בעצמות (שוב, הנדסה גנטית, לא כדרך הטבע) הן לא מוצר- הן יצורים חיים שמרגישים כאב וסובלים יום יום בשביל שלך יהיו חלב וביצים במחיר זול ותעשייתי.

  אז אם שאלת ואם לא- כן, אני יפה נפש ואני גאה בזה.

 8. אמרתי שזה אנושי? אמרתי שזה נכון? אמרתי שכוח עבודה אנושי זה לא מוצר? לא, רק שקוראים לזה משאבי אנוש, ולא מוצר אנוש. אמרתי שזה בסדר המשכורות שמשלמים לאנשים והתנאים שבהם אנשים חיים? לא. אבל אני חייבת לנקוט את הגישה של רוגל ולהגיד שזה העולם כרגע וכך הוא מתנהל, ואני באופן אישי לא מרוצה ממנו, ולכן הצבעתי מרצ ולא עלה ירוק, כי אני מאמינה שהם אולי יכולים לשנות משהו.

 9. אז אם את אומרת שזה בסדר גמור להתייחס לחיות כמוצר אז הגענו למבוי סתום בויכוח- לדעתי את בן אםד רע ולדעתך אני מחבק עצים.

 10. אמרתי בסדר גמור?! אמרתי אבל שזה המצב כרגע, ומשהו שמולד מגודל ומטופח כמוצר, אז כן הוא כזה. וגם לא טענתי שאתה מחבק עצים, וזה שאתה חושב שאני אדם רע נראה לי קצת שטחי. העולם הוא לא שחור לבן, ולא מתחלק לטוב ורע בצורה מוחלטת. יש מצב ביינים.

 11. לא טענתי שאת מחככת את ידייך ברשע וחושבת איך להתעלל בבעלי החיים, אבל אני חושב שמי שיודע שמה שהוא עושה הוא רע וממשיך לעשות אותו הוא בן אדם רע.

 12. לא אמרתי רע! אמרתי שזה מה יש. העולם הוא לא אוטופיה, ובניגוד למסעדה שבסוף היקום עוד לא הצלחנו לפתח פרה שרוצה שיאכלו אותה, ועד אז, אני אמשיך לחשוב שצריך לאסור פיטום אווזים גידול עגלי חלב וניסוים קוסמטיים, אבל אמשיך לאכול בשר, ביצים חלב וללבוש עור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *