המודל האנרגטי-אוניברסלי

המפגש של שתי המערכות החד קוטביות יוצרות מבנה דו קוטבי, שמזכיר בצורתו את השדה המגנטי התלת מימדי. מבנה תלת מימדי זה שכיח בטבע ומהווה בסיס אנרגטי המווסת צורות רבות בטבע. מודל זה מסביר מהו המקור של צורות שונות כגון פירות, ערפיליות פלנטריות ועוד.

ובחזרה למודל האנרגטי. מבחינה רפואית נודעת חשיבות גדולה למודל האנרגטי האוניברסלי, בכך שהוא מקשר בין הפונקציה המבנית לפונקציה התפקודית. לפי המודל, צורת מבנה הגוף אינה מקרית, ולא התפתחה מתוך אינסוף אפשרויות, כפי שטען דארווין, אלא התפתחה בעקבות תבנית מורכבת של אינטראקציה בין מערכות דו-קוטביות במטרה ליצור גוף, המתפקד באופן מאוזן תוך השקעה מינימלית של אנרגיה.

(ד"ר נאדר בוטו מסביר בפשטות רבה את המודל האנרגטי-אוניברסלי שהוא מודל הרבה יותר מוצלח מהאבולוציה)

בקרוב יפרסם היו"ר את עיקרי המודל הזרבידובוני-מולקולרי שפיתח בשנים האחרונות. מודל תלת-ממדי זה מסביר את הדרך שבה נוצרים פקקי תנועה בכביש החוף ברמה המולקולרית וזאת בעזרתם של הזרבידובונים – סוג חדש של אטומים, ניוטרונים, פרוטונים וגרוזונים שהם אבני הבניין של היקום.

8 מחשבות על “המודל האנרגטי-אוניברסלי

 1. אני מת על אנשים שיכולים לדבר איתך שעות על מודל אנרגטי, אבל בעצמם לא יודעים מה זה "אנרגיה." אגב, הוא אומר שהמודל שלו מסביר את הצורה של פירות. זה כולל קרמבולה?

 2. אני מוחה על החד צדדיות, אי אפשר לבטל כך בהינף פוסט את כל העדויות המצטברות לטובת מפלצת הספגטי המעופפת שיצרה את כולנו:

  http://www.venganza.org/index.htm

  אפשר גם לראות שבניגוד למודל האנרגטי האוניברסלי, מס"מ היווה השראה לגדולי האמנים בעולם:

  http://www.venganza.org/images/spreadword/havetouched.jpg

 3. ר"ש – המודל הזרבידובוני מסוגל להתמודד עם סוגיית הקרמבולה. הוא מאוד גמיש המודל הזה.

  אלון – אין גבול לשרלטנות. ספגטי? ספגטי?!? איך ספגטי יכול להתמודד עם זרבידובונים שהם אבן הבניין של היקום? פפפףףף

 4. מה שנראה לי דבילי בשימוש המופרז במושג "אנרגיה" בכל ההקשרים הניו-אייג'יים הוא שקוראים לאיזשהו דבר "אנרגיה" ומשם מסיקים מסקנות כאילו-לוגיות תוך כדי ערבוב נוראי בין המושג הפיזיקלי והדבר האחר שלו הם קראו אנרגיה. (אפילו בציטוט הקצר הזה הוא עושה את זה)
  חוץ מזה, ממש לא הבנתי איך מה שהוא אומר סותר את דארוין.

 5. קצת כבוד, רבותיי, הבנאדם הצליח למצוא מכנה משותף לפירות ולערפיליות פלנטריות, כמה מאיתנו יכולים להתגאות בהישגים כאלה לפני 10:00 בבוקר?

 6. אחחחחח
  מתי כל השרלטנים יבינו שאנרגיה היא בסך הכל יכולת לבצע עבודה!? (פיסיקלית, כמו להזיז דברים ממקום למקום וכאלה, לא האבטלה הסמויה שיש בקונצרן)

 7. המיתוס כאילו דארוין טוען שמבנה הגוף הוא "אקראי" נפוץ מאוד בציבור המאמינים במפלצת הספגטי המעופפת. אני מצווה על כולכם לקרוא את השען העיוור. היו"ר פטור כיוון שצפה בסדרת הטלויזיה המחכימה "בולשיט".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *