3 שאלות בעקבות תעמולת הבחירות

1. מדוע בכל התשדירים כל הפוליטיקאים כאילו עונים על שאלות של מראיינים? הם חושבים שאנחנו מיפגרים, או שהם סתם מפחדים להסתכל למצלמה? ואולי כל הבימאים למדו באותו בית הספר?

2. מדוע איפרו את כולם כך שהם נראים לבנים? בולט במיוחד היה ביבי שנראה כאילו הרגע ראה רוח רפאים.

3. האם זה מקרי שדווקא בתשדירים של המפלגות הערביות כאילו הורידו את עוצמת הקול וכאשר שוב שודרו התשדירים של היהודים, העוצמה התגברה? לאאאאא לא יכול להיות.

10 מחשבות על “3 שאלות בעקבות תעמולת הבחירות

 1. לגבי 3 – ההסבר שלי הוא שמאחר והמפלגות הערביות לא ממש צריכות תעמולת בחירות, הרי ההצבעה אליהן שבטית וידועה מראש, אבל מאחר ומקבלים יחידות מימון וצריך לעשות איתן משהו – אז קוראים לנג'י הצלם שיוציא חשבונית מופרזת ואת היתרה מחלקים בין המקורבים. הסאונד חלש כי כדי לחסוך כסף נג'י לא מעסיק סאונדמן, וממילא זה לא משנה מה יש לטיבי או לברכה להגיד.

  לגבי 2 – ואת טומי לפיד ראית ? כאילו עכשיו הודיעו לו שרון לוינטל השתלט על שינוי. אגב, שנאה אנטישמית כמו בקמפיינים של חץ ושינוי כבר הרבה זמן לא נראתה על המסך.

 2. עמית- ההערה הראשונה שלך גזענית. ההערה השנייה שלך צודקת.

  בינתיים ספרתי ארבע מפלגות שנושאות דגל גזעני- חץ, שינוי, מרזל וחירות. מעניין מה היה קורה אם היינו רואים מפלגות כאלה באירופה.

 3. מוסיף – לא התכוונתי להעליב אף אחד, אבל אתה חייב להודות שההשקעה הנמוכה עד לכדי גיחוך שבתשדירי התעמולה של המפלגות הערביות אומרת דרשני. אגב, את מפלגת זכויות הגבר שהפכה למפלגת מי-רצח-את-יצחק-רבין ראית ? פשוט מפחיד.

 4. חשבת על זה שלמפלגות הערביות יש פחות כסף ושקהל היעד שלהן לא צופה בערוץ 2? ראית איך נראים התשדירים של מרצ והעבודה לציבור הערבי? הרבה יותר גרוע.

  חוץ מזה, חד"ש היא לא מפלגה ערבית, אלא מפלגה ערבית-יהודית.

  מפלגת זכויות הגבר זו מפלגה שלא שווה לבזבז עליה תגובה אחת ובטח שלא שתיים, אז בוא נפסיק.

 5. אני שמתי לב לסאונד חלש במיוחד רק אצל טיבי.

  ולגבי המבט, לפחות בתשדירים של העבודה הם הסתכלו ישר למצלמה/לצופה.

 6. עמיר פרץ דיבר ? בתשדיר שאני ראיתי הוא היה רק בובה מחייכת. התשדירים של העבודה נחמדים כי הם יותר פוזיטיביים ולא מתחפשים לסרט אימה, כמו במקרה של ליכוד וקדימה. רק שעמיר פרץ ימשיך לשתוק – כל פעם שהוא פותח את הפה הם מאבדים מנדט. גם התשדיר של מרץ חביב ומעיד בעיקר על איכות משרד הפרסום שלהם.

 7. בעיית הסאונד היתה לא רק אצל הערבים, אלא החלה דווקא ביהדות התורה (או מפלגה חרדית אחרת, לא ממש זוכר). אני לא חושב שמדובר בקונספירציה, אלא שאנשי המקצוע של המפלגות הגדולות יותר פשוט טרחו לבדוק את זה מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *